دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب

جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر علمی کشور، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره)، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

تصاویر/ عزاداری هیئت دانش آموزی

مراسم عزاداری هیئت دانش آموزی کف العباس وابسته به بسیج دانش آموزی به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) برگزار شد.

تصاویر۱/ گفتمان دینی در مدارس

به منظور تعمیق باورهای دینی دانش آموزان و پاسخ گویی به سوالات آنها، با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرضا، دو جلسه گفتمان دینی در دبیرستان های دخترانه حکیم فرزانه و شاهد رجایی برگزار شد.

تصاویر/ حضور امام جمعه در دبیرستان شهید رجایی

حجت الاسلام صالح امام جمعه شهرضا ظهر سه شنبه در دبیرستان شهید رجایی حاضر و به سوالات دینی دانش آموزان پاسخ داد و سپس نماز جماعت ظهر و عصر را اقامه نمود.

شهروند مسئول، محصول حقوق شهروندی اسلام

زایش اندیشه‌های بشر دوستانه برآمده از علم حقوق در حالی به سرعت در کشورهای اروپایی و پس از آن در آمریکای شمالی گسترش می‌یافت که این تفکرات از قرن‌ها قبل در کشورهای مختلف آسیایی نضج گرفته و حتی نهله‌های گوناگون آن زیر تیغ منتقدان تشریح و تحلیل شده بود.

تصاویر/ اعزام موکب شهدای شهرضا به کربلا

بمناسبت ایام اربعین حسینی(ع)، موکب شهدای شهرضا عازم کربلای معلی شد تا در عمود ۱۲۱۷ مسیر پیاده روی نجف تا کربلا مستقر شود و از زائرین حسینی پذیرایی کند.

بافت تاریخی، پیوند گذشته و آینده شهر

شهر، کالبدی یکپارچه است که است که از پیوستن بافت‌ها، محلات و مناطق مختلف با رویکردهای گوناگون تشکیل شده است. هر یک از این مناطق و بافت‌ها دارای ارزش و اهمیتی است که مدیریت شهری می‌تواند با بهره‌گیری از آن‌ها طرح‌های توسعه و نوسازی شهری را تدوین و اجرا کند.

تصاویر/ دیدار هفتگی مسئولان با خانواده شهدا

دیدار هفتگی امام جمعه، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و روسای ادارات امور عشایری و بنیاد شهید با خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

پلی به گذشته شهر

بافت تاریخی را باید سند هویت هر شهر دانست که نشان می‌دهد تغییرات در روند توسعه و تکامل آن شهر بر مبنای یک الگوی مشخص صورت گرفته یا در مقاطع زمانی مختلف بر حسب شرایط متغیر بوده است.

تصاویر/ عزاداری در زینبیه شهرضا

بمناسبت ایام شهادت حضرت رقیه (س) مراسم عزاداری و روضه خوانی در زینبیه شهرضا برگزار شد.

تصاویر/ عزاداری شهادت حضرت رقیه (س)

به مناسبت پنجم صفر سالروز شهادت مظلومانه حضرت رقیه (س)، مراسم عزاداری هیئات مذهبی شهرضا در دارالکریمه حضرت رقیه (س) برگزار شد.

تصاویر/ همایش سه سالگان حسینی

به مناسبت پنجم صفر سالروز شهادت مظلومانه سه ساله امام حسین(ع) حضرت رقیه (س)، همایش سه سالگان حسینی ویژه خواهران در دارالکریمه حضرت رقیه (س) برگزار شد.

آخرین اخبار