فیلم| اشرار علیه مردم

مردم اصفهان نظرات خود در مورد اتفاقات روزهای گذشته در سطح شهر را در این کلیپ بیان کردند.

نماهنگ | پیام شهیدان به ملت ایران: نترسید و امیدوار باشید

نماهنگ ویژه «پیامی دارم»؛ فیلمی است بر اساس بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدارهای مختلف که بارها با اشاره به آیه‌ی شریفه‌ی «وَ یَستَبشِرونَ بِالَّذینَ لَم یَلحَقوا بِهِم مِن خَلفِهِم اَلّا خَوفٌ عَلَیهِم وَ لا‌ هُم یَحزَنون»، «پیام شهدا برای امروز ملت ایران» را «نترسیدن و امیدداشتن» دانسته‌اند.

تصاویر۱/ جشن میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع)

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع)، مراسم جشنی از سوی انجمن اسلامی امام صادق(ع) اصناف و بازاریان شهرضا در حسینیه باغملی برگزار شد.

خبر| پیام دکتر حمیدرضا حاجی بابایی به لاریجانی در پی گرانی بنزین

خبر عیدی دولت و مجلس شورای اسلامی یا به عبارت بهتر جناب آقای دکتر روحانی وجنابعالی ،در روز میلاد پیامبر رحمت (ص) وفرزند بزرگوارش حضرت امام صادق (ع) به ملت ایران، توسط جایگاه های پمپ بنزین به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ابلاغ گردید، فارغ از این که از نظر اقتصادی این حرکت چه مزایا و زیان هایی دارد، که خود جای بحث و گفتگوی فراوان دارد.

به مناسبت هفته بسیج

اینها ایران زمان محمد رضا شاه را می خواهند/ راه حل برون رفت از مشکلات، اعتماد به همین جوانان پرشور است

عادل شاهسواری، فرمانده سابق بسیج پایگاه شهید چمران دانشگاه دولتی شهرضا گفت: آمریکایی ها از مذاکره هدفی جز تسلط ندارند. آنها ایران زمان محمدرضا را می خواهند بیایند بریزند و بپاشند و ببرند این یک موضوع است. موضوع دیگر ترس است آنها از جمهوری اسلامی می ترسند از نفوذ ما در منطقه از تفکر اسلامی و شیعی ما و از همه مهم تر از جوانان ما می ترسند باید مذاکره باشد تا از طریقی جلوی حرکت این قطار پیشرفت را بگیرند.

روحانی امروز از خواب بیدار شده و ادعای مبارزه با فساد می کند

شهرضانیوز – ابوالفضل ابوترابی اظهار کرد: آقای روحانی شش سال رئیس جمهور بوده و سکان های بسیار مهمی مانند شورای عالی امنیت ملی را در دست داشته، امروز از خواب بیدار شده و یک باره ادعای مبارزه با فساد می کند.

اصفهان، میزبان رزمایش تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی

شهرضانیوز – اصفهان میزبان نخستین رزمایش تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی از دوم تا چهارم آذر است.

عابر پیاده سه بعدی در اصفهان اجرا می شود

شهرضا نیوز – رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان از افزایش ایمنی عابران پیاده با اجرای طرح خطوط عابر پیاده سه بعدی در کلانشهر اصفهان خبر داد.

تصاویر| دیدار هفتگی مسئولان با خانواده شهدا

امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، رئیس بنیاد شهید، معاونت و جمعی از پرسنل دانشکده فنی حرفه ای شهرضا با خانواده شهید باقی، شهید شادمند و جانباز سرافراز حیدری دیدار کردند.

خبر| نمایشگاه دستاوردهای بسیج افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای بسیج با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.

تحریف چندباره تاریخ اسلام توسط حسن روحانی در توجیه مذاکره/ آقای دکتر! کمی تاریخ بخوانید

حسن روحانی درحالی از وقایع تاریخی صدر اسلامی برای اقناع سازی افکارعمومی با تعابیر، روایت و تفسیرهای خودساخته استفاده می کند که در مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از رقیب خود می خواست که مسائل دینی و عقیدتی را وارد سیاست و رقابت انتخاباتی نکند.

تصاویر| جلسه قرآن هفتگی ولایت

جلسه قران هفتگی ولایت وابسته به پایگاه بسیج شهید طاوسی شهرضا با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرضا برگزار شد.

تصاویر/ جلسه شورای هیئات مذهبی شهرضا

جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی شهرضا با حضور نمایندگان ستاد مناسبت های مذهبی قم در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

نماهنگ/آنچه باید در مورد عرب های ایران بدانید

شهرضانیوز – نماهنگ «عرب الاهواز» توسط مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خوزستان منتشر شد.

«منطقه پرواز ممنوع» ماجراجویی در سینمای نوجوان است

یک منتقد در نقد فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» گفت: این فیلم نوجوانانه به ماجراجویی و شجاعت می‌پردازد که در سینمای ایران غایب بود؛ البته در این میان از مضامین متعددی استفاده کرده است که شاید نیاز نبود.

آخرین اخبار