آقازاده ها، دست ها بالا

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از جلسه طرح سوال بنده از وزیر علوم در صحن علنی مجلس مبنی بر صدور احکام بورسیه، به در خواست یکی از مسئولان قوه قضائیه لیست ۹۸ نفره از آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت و توضیحات لازم نیز ارائه شد.

تصاویر/ دیدار هفتگی امام جمعه و مسئولان ادارات با خانواده شهدا

دیدار هفتگی امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی فرماندار و برخی مسئولان ادارات با خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد.

تصاویر| تکریم و معارفه ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شهرضا

تکریم و معارفه ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شهرضا با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

تصاویر/ عزاداری هیئات مذهبی در اربعین حسینی

مراسم عزاداری هیئات مذهبی در روز اربعین حسینی در مساجد و حسینیه های شهرضا برگزار شد.

کوله بار عشق

آری کفش های دلم خاکی است زیرا سال‌ها در بیابان های بی تو بودن با همین کفش‌ها، سردرگم و حیران به این سو و آن سو می دویدم تا مرهمی برای جراحت‌های دلم پیدا کنم.

شاپشال، دشمنی برای مجلس

شهرضانیوز- تاریخ و حرکت های تاریخی، عامل اصلی سرمشق های قوانین و رفتارهایی است که آیندگان آنها را جزو قانون خود قرار می دهند. تاریخ به توپ بستن مجلس هم همینطور ”

حصر رسانه‌ای اربعین شکست؛

#حب_الحسین_یجمعنا اولین کلیدواژه در توییتر برای جهانیان

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در پویش بزرگ “حب​​ الحسین یجمعنا” با توجه به جانبداری رسانه های بین المللی در انتشار بزرگترین مراسم عبادی جهان در پیاده روی اربعین ۱۳۹۸ با انتشار بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار پیام با موضوع اربعین به ترند دوم جهانی توئیتر دست یافتند.

به مناسبت اربعین حسینی

پادکست صوتی در این راه

به گزارش شهرضانیوز، پادکست صوتی «در این راه» به مناسبت اربعین حسینی و با شعار «حب الحسین یجمعنا» توسط تیم رادیویی آرما تولید شده است.

اربعین زمینه ساز برای ظهور

شهرضانیوز-در سال‌های اخیر و بعد از مرگ طاغوتِ عراق ، رفته رفته حرکتی در عراق شکل گرفت که می‌توان از آن به عنوان یک انقلاب بزرگ و یک حماسه عظیم یاد کرد

شبیه سازی تجمع بزرگ اربعین، اصل حرکت را تضعیف می‌کند

شهرضانیوز-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا گفت: هر اقدامی که منجر به شبیه سازی تجمع بزرگ اربعین حسینی شود، سبب تحت الشعاع قرار گرفتن این واقعه بزرگ شده و در نتیجه باید متوقف شود.

تصاویر/حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در هنرستان صاحب الزمان(عج)

مسعود اکبری: اربعین یک حرکت عظیم بشری را تربیت می کند تا افکار و اندیشه ها به سمت نیاز به ظهور محقق شود.

امام جمعه شهرضا:

انقلاب اسلامی زمینه پیشرفت و ارتقای جایگاه بانوان را فراهم کرد

امام جمعه شهرضا گفت: خوشبختانه بعد از انقلاب در حوزه دانشگاه و آموزش و پرورش امکان پیشرفت و تعالی برای قشر بانوان در جامعه باز شد.

به مناسبت اربعین حسینی

پادکست صوتی با کاروان بی رقیه

به گزارش شهرضانیوز، پادکست صوتی «با کاروان بی رقیه» به مناسبت اربعین حسینی و با شعار «حب الحسین یجمعنا» توسط تیم رادیویی آرما تولید شده است.

خدمت رسانی در ایام اربعین

خدمتی بی مانند از افرادی وصف ناپذیر

بخشی از مراسم عزاداری اربابمان سیدالشهدا که هر مسلمان و غیرمسلمانی را مجذوب خود می‌کند، وجود هزاران موکبی است که به عشق اباعبدالله برپا شده اند وبا تمام وجود در جای‌جای مسیری که به سمت میعادگاه عشق است به زائران خدمت می‌کنند.

به مناسبت اربعین حسینی

پادکست صوتی امین اللّه

به گزارش شهرضانیوز، پادکست صوتی «امین اللّه» به مناسبت اربعین حسینی و با شعار «حب الحسین یجمعنا» توسط تیم رادیویی آرما تولید شده است.

آخرین اخبار