رپورتاژ آگهی

موسسه ترنم سلامت جوان

💢دوره فن بیان
💢گویندگی رادیو
💢مدیریت اضطراب و بیان نافذ

تصاویر| مراسم روز فوریتهای پزشکی در شبکه بهداشت و درمان شهرضا

بمناسبت ۲۶ شهریورماه روز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ مراسمی با حضور آقای دکتر راستین رئیس فوریتهای پزشکی وحوادت استان اصفهان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرضا و امام جمعه شهرستان برگزار گردید.

برنامه های هفته دفاع مقدس شهرضا اعلام شد

شهرضا- سرهنگ مسعود اکبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا برنامه های هفته دفاع مقدس را در نشستی با اصحاب رسانه معرفی کرد.

جلوه های ولایت و ولایت پذیری در عاشورا

ولایتمداری تحت هر شرایطی درس بزرگ کربلا و قیام عاشورا است اما بسیاری از بزرگان شیعه از صف جهاد در راه خدا و شهادت در رکاب ولی خدا به سبب غفلت و یا پذیرش امان نامه ها و تسلیم بیرق مذاکره شدن ها جا ماندند.

گزارش تصویری/ اردوی دانش آموزی طرح میثاق با نماز

به همت ستاد اقامه نماز، اردوی دانش آموزی طرح میثاق با نماز در مرکز خانه مهر شهرضا برگزار شد.

پای کج رسانه ها برای دختر آبی

یک دختر خودش را به آتش می کشد و بعد از درمان های اولیه فوت می کند. اما این تمام داستان نیست. داستان ها و افسانه های رسانه ای تازه می خواهند به قهرمان داستان بپردازند و از دل این حادثه، یک قهرمان و یا بهتر بگوییم یک ندا آقاسلطان بیرون بکشند. حالا دختر آبی این روزها، به کمک رسانه ها برای خودش در فضای مجازی جولان می دهد و سره از ناسره را بهم مخلوط می کند.

گزارش تصویری/ جلسه بنیاد فرزانگان خانه مهر شهرضا

جلسه هم فکری و تبادل نظر پیرامون خانه مهر سالمندان شهرضا با حضور اعضای بنیاد فرزانگان این مرکز برگزار شد.

گزارش تصویری/ دیدار هفتگی فرماندار و مسئولان با خانواده معظم شهدا

به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار شهرضا باتفاق برخی مسئولان ادارات با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند.

مناسبات انسانی، سنگ‌بنای تشکیل شهرها

ساختار شهرها مبتنی بر عوامل مختلفی مانند اقتصاد، موقعیت جغرافیایی و مذهب است، اما آنچه این مؤلفه‌ها را به یکدیگر متصل و زمینه شکل‌گیری یک شهر را فراهم می‌کند، مناسبات و اجتماعاتی است که بر اساس روابط انسانی شکل می‌گیرد؛ در واقع انسان‌ها مهم‌ترین عامل شکل‌گیری فضاها و محیط‌های شهری هستند.

اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهر گلشن

دهاقان – شهردار گلشن گفت: در مناطق دولت‌آباد و مهدی‌آباد دو پیچ خطرناک که باعث بروز تصادفات بود اصلاح شد وتا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

آخرین اخبار