مدیر مجموعه رباتیک آریانا در کشور:

زمینه انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان در کشور فراهم شده است

مدیر مجموعه رباتیک آریانا در کشور گفت: زمینه انجام فعالیت های دانش بنیان در کشور فراهم شده و لازم است از این موقعیت به بهترین شکل استفاده شود.

مراسم اختتامیه سومین جشنواره سهندرباتیک در شهرضا برگزار شد/تصاویر

مراسم اختتامیه سومین جشنواره سهندرباتیک شهرضا، در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزر شد. در این مراسم از مقام آوران بخش‌های مختلف این جشنواره، تجلیل شد.

امام جمعه موقت شهرضا:

فرماندار آینده شهرضا تلاش جهادی و مدیریت انقلابی را سرلوحه کار قرار دهد

امام جمعه موقت شهرضا گفت: فرماندار آینده شهرضا اصلاح‌ طلب باشد یا اصول گرا باید تلاش جهادی و مدیریت انقلابی برای حل مشکلات مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

معاون فنی و اجرایی جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا:

کاهش چشمگیر منابع آبی شهرستان/کشاورزان شهرضا روزهای سختی پیش رو دارند

معاون فنی و اجرایی جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا گفت: میزان آب قابل استحصال در شهرستان از ۲۳۶ میلیون مترمکعب به ۸۵ میلیون متر مکعب کاهش یافته است، این در حالی است که سطح زیر کشت نیز به تبع وضعیت کم آبی از ۱۲ هزار و ۷۶۷ هکتار به ۱۰ هزار و ۵۵۲ هکتار کاهش یافته است.

در نشست خبری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا مطرح شد:

ثبت نام ۶۲۳ نفر در سی و یکمین دوره آزمون قرآن کریم در شهرضا/تأسیس نخستین انتشاراتی شهرضا/عدم تحقق شاخص‌های رسانه‌ای شهرضا در سال ۹۶/رکود هنر نمایش به دلیل خصوصی سازی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: شمار شرکت کنندگان در سی و یکمین دوره آزمون حفظ و مفاهیم قران کریم شهرضا به ۶۲۳ نفر رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا:

توسعه آبیاری بارانی در مزارع شهرضا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا گفت: یکی از سیاست های اصلی جهاد کشاورزی برای مقابله با بحران خشکسالی، توسعه آبیاری بارانی در مزارع است.

یادداشت؛

سلامت مردان ضامن استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه است/ مردان در معرض خطرهای محیطی بیشتری قرار دارند

سلامت مردان موضوعی است که موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه کشور را در پی خواهد داشت مردان نسبت به زنان در معرض فاکتور های خطر محیطی و شغلی بیشتری هستند و عادات غلط در آنها بیشتر است از سوی دیگر مردان کمتر به پزشک مراجعه کرده و مراجعه به مراکز درمانی را به دلایل مختلف از جمله موانع فرهنگی تا بروز مراحل پیشرفته و خطرناک بیماری به تأخیر می اندازند.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا خبر داد؛

پایان مراحل ساخت زیرگذر جرم افشار تا پایان امسال

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: مراحل ساخت زیرگذر منطقه جرم افشار شهرضا تا پایان امسال به اتمام می‌رسد و مسافران و مردم منطقه می توانند از آن استفاده کنند.

سرپرست فرمانداری شهرضا مطرح کرد؛

عملکرد غیرقابل قبول شهرستان در زمینه اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی

سرپرست فرمانداری شهرضا، گفت: در این شهرستان ۴۹۰ شرکت صنعتی، هشت هزار واحد صنفی و پنج واحد دانشگاهی وجود دارد اما عملکرد شهرستانی در زمینه اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در جایگاه هجدهم استان قرار دارد.

در جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان شهرستان مطرح شد:

راه اندازی خانه‌های جام دیجیتال در شهرضا/برخی سوء مدیریتها باعث سرخوردگی جوانان شده است

راه اندازی خانه‌های جام دیجیتال در شهرضا و تحلیل بخشی از مهمترین معضلات جوانان، از مهمترین مباحث مطرح شده در جلسه ستاد امور جوانان شهرستان بود.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا خبرداد؛

توقیف محموله ۶ میلیاردی لوازم خانگی قاچاق در ایستگاه شهید امامی(ره) شهرضا

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به توقیف یک محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال، اظهار کرد: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا توانستند این محموله را کشف کنند.

آخرین اخبار

تقویم شمسی