با حضور مسئولان استانی و شهرستانی:

آیین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا برگزارشد/ تصاویر

آیین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مسئولان استانی و شهرستانی در فرمانداری شهرضا برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا:

پیاده رو ها و گذر گاه ها متعلق به عموم مردم است/ ضرورت عزم همگانی دستگاه های اجرایی برای مقابله با سد معبر

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: رفع معضل سد معبر اعم از سیار و مغاز‌ه‌ها نیازمند عزم همگانی و جدی تمامی ارگان‌ها از جمله شهرداری و نیروی انتظامی است که با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز و تردد زیاد شهروندان در پیاده رو ها این معضل باید هرچه زودتر رفع شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبرداد؛

سه برد برای سه تیم شهرضا در رقابت های لیگ دسته یک والیبال استان/ تکواندوکاران شهرضا در رقابت های قهرمانی دختران استان خوش درخشیدند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبر از برگزاری رقابت های قهرمانی تکواندو دختران استان داد و گفت: در این رقابت ها زهرا مرادی از شهرضا با ثبت رکورد و اختلاف زیاد از نفر دوم به مدال خوشرنگ طلا دست یافت.

گزارش اجتماعی؛

سیستم حمل و نقل عمومی شهرضا؛ ارزان ولی ناقص/ مسئولان حمل و نقل عمومی را دریابند

سیستم حمل و نقل عمومی شهرضا، اگرچه نسبت به میانگین استانی، ارزان قیمت محسوب می شود، اما این سیستم نتوانسته خود را پا به پای شهر پیش ببرد که نتیجه آن فرهنگ غلط استفاده از خودروهای شخصی تک سرنشین، در سطح شهر شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا خبرداد؛

برپایی جلسات آموزش خودمراقبتی به مناسبت هفته مبارزه با سرطان در شهرضا/ برگزاری جشن روز پرستار در شبکه بهداشت شهرستان

رئیس مرکز بهداشت شهرضا یکی از مناسبت های مهم را هفته پویش ملی مبارزه با سرطان دانست و گفت: جلسه آموزشی خود مراقبتی و پیشگیری از سرطان برای میانسالان و مراجعین مرکز ارائه خدمات جامع سلامت هونجان به همین مناسبت در شهرضا برگزار شد.

آخرین اخبار

تقویم شمسی