رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا خبرداد؛

صدور ۱۵ موافقت نامه برای احداث اقامتگاه های بوم گردی در شهرضا/ تکمیل هتل جدید شهرضا نیاز شهرستان به زیرساخت های اقامتی را مرتفع می کند

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا گفت: تعداد تخت مورد نیاز در هر منطقه باید به صورت مقطعی و فصلی مورد توجه قرار گیرد، اما در کل، در صورت تکمیل هتل در حال ساخت جدید در شهرضا، از لحاظ خدمات هتل به یک آمار قابل قبولی می رسیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا:

واکسن آنفولانزا از همه انواع این بیماری جلوگیری نمی‌کند/اخراج تعدادی از نیروهای شرکتی شبکه بهداشت/دستگاه سی تی اسکن جدید وارد شهرضا می شود

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: واکسن آنفولانزا از همه انواع بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی شدید پیشگیری نمی‌ کند بلکه از دو سوش شایع در سال قبل پیشگیری می کند.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

در آمار بیکاران با اداره کار اختلاف داریم

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: بر اساس سرشماری نفوس و مسکن امسال حدود شش هزار نفر بیکار در شهرستان شهرضا وجود دارد، این در حالی است که آمار بیکاران شهرستان بر اساس آمار اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی هشت هزار نفر است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا خبر داد:

پرداخت سهم بیمه کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا گفت: هر یک از کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را استخدام کنند تا ۱۰۰ درصد حق بیمه کارفرما پرداخت می شود.

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مطرح شد؛

تحقق کمتر از ۵۰ درصد از سهمیه اشتغال شهرستان شهرضا

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهرضا گفت: سهمیه اشتغالزایی شهرستان در سال جاری چهار هزار و ۴۷ نفر بوده است که تاکنون یکهزار و ۷۰۸ نفر از سهمیه در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برگزاری اولین المپیاد بزرگ ورزش همگانی در شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا از برگزاری اولین المپیاد بزرگ ورزش همگانی در شهرضا با هدف ترویج این ورزش در جامعه خبرداد.

سومین جشنواره دانش آموزی مهر غدیر در شهرضا برگزار شد/ تصاویر

سومین جشنواره دانش آموزان مهر غدیر با حضور رؤسا و مدیران شهرهای جنوب استان اصفهان در تالار فجر شهرضا برگزار شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا خبر داد:

اجرای طرح P.V.S در منطقه دشت پرزان شهرضا

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: طرح انتخاب مشارکتی ارقام مختلف جو(P.V.S ) در شهرض انجام شد.

آخرین اخبار

تقویم شمسی