شهردار شهرضا:

لازم است فضای تعامل بین ادارات را تقویت کنیم

شهردار شهرضا گفت: بانک‌ها و اداره بیمه تأمین اجتماعی نیز لازم است در وصول مطالبات خود از شهرداری شرایطی را فراهم کنند که بتوان با تعامل مشکلات موجود را حل کرد.

رییس اداره امور مالیاتی شهرستان شهرضا:

اخذ مالیات بر ارزش افزوده قانونی است

رییس اداره امور مالیاتی شهرستان شهرضا با اشاره به انتقادات بعضی از شهروندان درخصوص مالیات بر ارزش افزوده، گفت: اخذ این دریف مالیاتی مستند به قانون بوده و قبل توفق نیست، این در حالی است که مالیات وصول شده در از این طریق به حساب خزانه و عوارض آن به حساب شهرداری واریز می‌شود.

رییس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان شهرضا :

کمبود نیروی انسانی داریم اما دولت مجوز استخدام نمی دهد

رییس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان شهرضا گفت: نیاز شدید وزارت صنعت معدن تجارت به نیروی انسانی متخصص و بازرسان در حالی است که مجوز استخدام سه هزار نیروی نظارت و بازرسی این وزارتخانه صادر نمی‌شود و حقوق آن‌ها نیز با تأخیر پرداخت می‌شود.

امام جمعه شهرضا:

نباید اجازه دهیم صدای مردم زیر اغتشاشات مدفون شود

امام جمعه شهرضا گفت: نباید اجازه دهیم که صدای مردم زیر اغتشاشات مدفون شود، باید صدا مردم را بشنویم و مطالبات آن‌ها را برآورده کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا:

برای حل مشکلات مردم آتش به اختیار باشیم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا گفت: دولت نمی‌تواند همه مشکلات مردم را حل کند، باید در حل معضلات مردم نیز آتش به اختیار عمل کرده و از همه ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم در این زمینه استفاده کنیم.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا:

تأخیر در پرداخت حقوق بیش از هزار کارگر در شهرضا/ وعده سر خرمن دولت برای مردادماه ۹۷

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا گفت: حقوق بیش از هزار کارگر در مدت‌های مختلف به تأخیر افتاده است، این در حالی است که سررسید اوراق قرضه‌ای که دولت برای پرداخت تعهدات خود ارائه کرده مربوط به مردادماه ۹۷ است.

آخرین اخبار

تقویم شمسی