عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد:

موافقت وزیر نفت با الحاق ۶۰۰ متر زمین به کتابخانه علامه طباطبایی شهرضا

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت وزیر نفت قطعه زمینی به مساحت ۶۰۰ متر به کتابخانه علامه طباطبایی شهرضا الحاق خواهد شد.

کارشناس طب سنتی:

مناطق با طبع دم توانایی بیشتری برای کنار آمدن با مشکلات دارند/ کسی که قواعد جامعه سردمزاج را رعایت نکند از جامعه بیرون می شود

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه مناطق با طبع دم توانایی بیشتری برای کنار آمدن با مشکلات دارند، گفت: ایما در جوامع سرد مزاج اگر کسی قواعد این جامعه را رعایت نکند از جامعه بیرون می شود.

استاد حوزه و دانشگاه:

رهبر معظم انقلاب بیش از ۲۰۰ بار در مورد فتنه ۸۸ سخنرانی کردند/ فتنه گران با اصل نظام مشکل داشتند

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره در مورد فتنه ۸۸ و لزم توجه به آن صحبت کرده اند، گفت: رهبر معظم انقلاب بیش از ۲۰۰ بار از فتنه ۸۸، خطرها و ضررهای آن در طول این چند سال به سخنرانی پرداخته اند و ۹ دی ماه را یوم الله نامیدند.

همراه با بزرگداشت حماسه 9 دی:

آیین افتتاحیه اکران هشتمین جشنواره فیلم عمار در شهرضا برگزار می شود

آیین افتتاحیه اکران هشتمین جشنواره فیلم عمار همراه با گرامیداشت حماسه ۹ دی در جوار زیارتگاه شهدای گمنام شهرضا برگزار می شود.

رئیس حوزه علمیه مدینه العلم شهرضا:

حماسه ۹ دی و انقلاب اسلامی اشتراکات زیادی دارند/ سران فتنه کوچک ترین اقدام و قدمی برای جبران خیانت خود برنداشته اند

رئیس حوزه علمیه مدینه العلم شهرضا با بیان اینکه حماسه ۹ دی و انقلاب اسلامی اشتراکات زیادی دارند، اظهار کرد: همین اصول مشترک باعث ماندگاری ۹ دی شد که از جمله می توان به حضور یکپارچه مردم، تاثیرگذاری عاشورا اشاره کرد.

همراه با برپایی دعای روح بخش ندبه:

مراسم بزرگداشت عالم ربانی مرحوم حاج شیخ مهدی نوری در شهرضا برگزار می شود

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره معلم فرزانه و عالم ربانی مرحوم حاج شیخ مهدی نوری جمعه ۸ دی ماه در آستان مقدس بی بی سیده خاتون شهرضا برگزار می شود.

شهردار شهرضا:

بخشی از ایمنی ساختمان ها وظیفه شهرداری و بخشی وظیفه شهروندان است/ ساختمان مدیریت بحران شهرضا در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

شهردار شهرضا با بیان اینکه ساختمان مدیریت بحران باید به عنوان مقاوم ترین ساختمان شهر در بحران ها پایداری خود را حفط کند، گفت: این ساختمان در شهرضا در حال تکمیل است و یک سری نواقضی دارد که تکمیل آن جز برنامه های شهرداری قرار گرفته است.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

میزان بارش عصر امروز شهرضا ۰.۸ میلیمتر بود/ کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای هوا در ۲۴ ساعت آینده

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه میزان بارش ثبت شده در ایستگاه هواشناسی شهرضا در عصر امروز ۰.۸ میلیمتر بوده است، گفت: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین ۷ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد داشت.

رئیس اداره ثبت احوال شهرضا خبرداد؛

ثبت یک هزار و ۴۳۳ ولادت و ۵۰۶ وفات در هشت ماهه ابتدایی امسال/ صدور کارت ملی هوشمند برای ۴۵ درصد از جمعیت شهرستان

رئیس اداره ثبت احوال شهرضا گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری تعداد یک هزار و ۴۳۳ ولادت، ۵۰۶ وفات و ۸۴۴ ازدواج در اداره ثبت احوال شهرستان ثبت شده است.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های محلی شهرضا خبرداد؛

برگزاری اولین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان در شهرضا

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های محلی شهرضا گفت: اولین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان به مناسبت حماسه ۹ دی در شهرضا برگزار می شود.

رئیس اداره ثبت احوال شهرضا خبرداد؛

راه اندازی میز خدمات ثبت احوال در نماز جمعه شهرضا

رئیس اداره ثبت احوال شهرضا، گفت: اداره ثبت احوال شهرضا روز جمعه هشتم دی ماه، میز خدمت ثبت احوال را در کنار نماز جمعه شهرضا، برپا کرده و برخی از خدمات ثبت احوال را به صورت رایگان برای مردم انجام خواهد داد.

آخرین اخبار

تقویم شمسی