رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا خبر داد:

اختصاص یارانه دولتی به تسهیلات تبصره ۱۸

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا، گفت: نرخ سود این تسهیلات ۱۸ درصد است اما یارانه دولتی به میزان دو تا شش درصد و بنا به تعداد اشتغالزیی به آن تعلق می گیرد و بازپرداخت تسهیلات پنج ساله با دو سال مهلت مشارکت است.

بخشدار شهرضا:

کسانی باید وارد عرصه کارآفرینی شوند که اهلیت لازم را داشته باشند/ استفاده از توان بخش خصوصی تنها راهکار حل معضل بیکاری

بخشدار شهرضا، گفت: تنها راه‌حل معضل بیکاری استفاده از توان بخش خصوصی است اما باید کسانی در این عرصه وارد عمل شوند که اهلیت لازم را داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برگزاری مسابقات کشتی جام شهید حججی در شهرضا/ حضور سه ورزشکار و یک مربی شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبر از حضور سه ورزشکار و یک مربی از شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور داد و گفت: احمدرضا و علی بابا احمدی، جاوید عسگرزاده و مرتضی جانقربان از پاورلیفتینگ کاران باسابقه شهرضا در ترکیب اردوی تیم ملی حضور یافتند.

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا خبرداد؛

اعزام بانوان هیئت ورزش های بومی و محلی به اردو زیارتی- ورزشی مشهد مقدس/ تجهیز خانه ورزش روستای امامزاده علی اکبر به کتابخانه

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا گفت: خانه ورزش روستایی امامزاده علی اکبر شهرضا به قفسه کتابخانه مجهز شده و ۳۰۰ جلد کتاب نیز برای این کار درنظر گرفته شده است.

رییس شورای شهر شهرضا خبر داد:

تملک کارخانه تاریخی نوین، گزینه روی میز شورای شهر

رییس شورای اسلامی شهرضا، گفت: تاکنون بارها برای تملک کارخانه تاریخی نوین اقدام شده که در نتیجه آن تملک حدود پنج هزار مترمربع از این بنای تاریخی بوده است اما، خلع ید از سایر بخشهای آن نیز با جدیت ادامه داد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شهرضا:

بهره برداران کشاورزی شهرضا در ردیف برترین های استان

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شهرضا گفت: شش نفر از بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان در در مراسم تجلیل از برترین های بخش کشاورزی استان تقدیر شدند.

روزنامه های صبح امروز کشور را در شهرضانیوز ببینید

سرتیتر و صفحه نخست روزنامه صبح امروز کشور را از طریق این رسانه دنبال کنید.

آخرین اخبار

تقویم شمسی