دبير سازمان هاي مردم نهاد فرمانداري شهرضا خبر داد:

راه اندازی سامانه استعلام خدمات مددجویان تحت پوشش خیریه های شهرضا

دبیر سازمان های مردم نهاد فرمانداری شهرضا از راه اندازی سامانه استعلام خدمات مددجویان تحت پوشش خیریه های شهرستان خبرداد.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

بیکاری مهمترین علت مشکل کشور است

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: مهمترین مشکل کشور در شرایط فعلی و بحرانهای زیادی را نیز به همراه دارد بیکاری است.

رییس اداره ثبت احول شهرضا مطرح کرد:

شهرضا همچنان بدون دفتر طلاق

رییس اداره ثبت احول شهرضا گفت: در هشت ماه نخست امسال ۸۴۴ واقعه ازدواج، یکهزار و ۴۳۳ ولادت و ۵۰۶ واقعه وفات در شهرستان ثبت شده و به علت نبود دفتر طلاق، آمار این واقعه نیز صفر است.

امام جمعه شهرضا:

مشکلات امان مردم را بریده است!/برخی مسئولان با بی تدبیری مشکلات را بیشتر می کنند

امام جمعه شهرضا، گفت: متأسفانه فقر اقتصادی امان مردم را بریده است و به آنها فشار وارد می کند اما، برخی از مسئولان که اصلاً از حال و روز مردم خبر ندارند، با بی تدبیری هایی، مشکلات را افزایش می دهند.

کارشناس طب سنتی:

دموی ها از انعطاف بالایی برخوردار هستند/ مهربانی نسبت به دیگران از ویژگی های دموی مزاج ها است

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه دموی ها از انعطاف بالایی برخوردار هستند، گفت: این افراد وقتی با ناراحتی کسی مواجه می شوند و یا با قشری مواجه می شوند که نیازمند مرحمت و مهربانی هستند، این نیاز را با تمام وجود خود حس می کنند، چون از رطوبت بالایی برخوردار هستند.

دبير سازمان هاي مردم نهاد فرمانداري شهرضا خبرداد؛

راه اندازی سامانه استعلام خدمات مددجویان تحت پوشش خیریه های شهرستان

دبیر سازمان های مردم نهاد فرمانداری شهرضا از راه اندازی سامانه استعلام خدمات مددجویان تحت پوشش خیریه های شهرستان خبرداد.

رئیس مرکز بهاشت شهرضا خبرداد؛

معدوم سازی بیش از ۱۵ بطری آبمیوه و ۱۷۰ عدد کیک تاریخ گذشته در شهرضا/ بررسی وضعیت ایمنی مدارس و قنوات شهر در کمیته جامعه ایمن

رئیس مرکز بهاشت شهرضا گفت: کارشناسان بهداشت محیط شهرضا در بازرسی از یک واحد صنفی بیش از ۱۵ بطری آبمیوه و ۱۷۰ عدد کیک تاریخ گذشته کشف و پس از تنظیم صورت جلسه معدوم کردند.

به مناسبت شب یلدا:

آیین شب شعر طلیعه مهر در شهرضا برگزار شد/ تصاویر

آیین شب شعر طلیعه مهر به مناسبت شب یلدا با حضور تعدادی از مسئولان و جمعی از علاقمندان به شعر و ادب در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزار شد.

آخرین اخبار

تقویم شمسی