آیین جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه استقلال شهرضا در آستان امامزاده شاهرضا(ع)/ تصاویر

آیین جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه استقلال شهرضا در رواق امام خامنه ای آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد.

عضو شورای شهر شهرضا:

شهرضا با معضل ترافیک شدید مواجه است/ گلایه های شهروندان از عدم تردد تاکسی در برخی خیابان های فرعی شهر

عضو شورای شهر شهرضا با بیان اینکه سال های متمادی است که شهر شهرضا با مشکل و معضل ترافیک شدید مخصوصا در مرکز شهر مواجه است، گفت: احداث خیابان های موازی با خیابان شهید بهشتی در حل این معضل موثر است.

نسخه جدید و دیدنى شعر معروف ”منم باید برم“

نسخه ى جدید و دیدنى شعر معروف ”منم باید برم“ با صدای سید رضا نریمانى و میلاد هارونى را در اینجا ببینید.

کارشناس مسائل دینی مطرح کرد؛

ضرورت توجه به سیر منطقی بحث در اثبات نظریه ولایت فقیه/ تبیین لزوم امامت پیشوایان معصوم مقدمه بحث در باب ولایت فقیه است

کارشناس مسائل دینی با بیان اینکه برای ارائه بحثی مفید و مؤثر و در عین حال کوتاه و گویا و پیگیری مراحل در تبیین مسئله ولایت فقیه ضروری است، گفت: به نظر می رسد سیر منطقی بحث در تبیین این مسئله کم تر مورد توجه قرار گرفته است.

امام جمعه شهرضا:

اکنون زمان مناسبی برای دعواهای سیاسی نیست/مسئولان فقط به فکر حل مشکلات مردم باشند

امام جمعه شهرضا گفت: مسئولانی که در رده‌های مختلف نظیر شورای شهر، شهرداری و سایر نهادها و ادارات خدمت می‌کنند باید بدانند اکنون زمان مناسبی برای طرح دعواهای سیاسی نیست و باید به جای اینگونه امور فقط برای حل مشکلات مردم برنامه ریزی کنند.

سرکشی سرپرست فرماندار شهرضا از ادارات شهرستان/ تصاویر

سرپرست فرمانداری شهرضا به همراه بخشدار مرکزی از برخی از ادارات شهرستان از جمله شبکه دامپزشکی ، اداره بهزیستی و اداره جهاد کشاورزی بازدید کرد.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا خبرداد؛

معدوم سازی یک هزار و ۹۰۰ کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد در شهرضا/ برپایی جلسات آموزش همگانی تغذیه در مراکز بهداشتی و مساجد شهرستان

رئیس مرکز بهداشت شهرضا گفت: بیش از یک هزار و ۹۰۰ کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد، تاریخ گذشته وغیرمجاز در سه ماهه گذشته در شهرستان معدوم سازی شده است.

صبح امروز:

زنگ روز ملی هوای پاک در شهرضا به صدا درآمد/ تصاویر

زنگ روز ملی هوای پاک صبح امروز در مدرسه دخترانه مریم شهرضا به صدا درآمد.

صبح امروز صورت گرفت؛

سرکشی مسئولان شهرستان شهرضا از خانواده معزز شهدا/ تصاویر

سرپرست فرمانداری شهرضا، مسئول دفتر نماینده و برخی از مسئولان شهر صبح امروز با خانواده معزز شهدای شهرستان دیدار کردند.

نقد و نظر؛

رکود حاکم بر کشور دامان صنایع متوسط و کوچک را گرفته است/ جامعه رغبتی به طرح های اشتغال زایی دولت نشان نمی دهد

برخلاف آن چه تحت عنوان عبور از رکود در سال های اخیر توسط برخی از مسئولان بیان شده است، واحدهای متوسط و کوچک صنعتی هم چنان با رکود دست و پنجه نرم می کنند و همین امر ضرورت تعدیل نیرو در این واحدها به دلیل ترس از ورشکستگی بالا برده است که به افزایش آمار بیکاری در جامعه دامن می زند.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا خبرداد؛

صدور ۱۵ موافقت نامه برای احداث اقامتگاه های بوم گردی در شهرضا/ تکمیل هتل جدید شهرضا نیاز شهرستان به زیرساخت های اقامتی را مرتفع می کند

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا گفت: تعداد تخت مورد نیاز در هر منطقه باید به صورت مقطعی و فصلی مورد توجه قرار گیرد، اما در کل، در صورت تکمیل هتل در حال ساخت جدید در شهرضا، از لحاظ خدمات هتل به یک آمار قابل قبولی می رسیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا:

واکسن آنفولانزا از همه انواع این بیماری جلوگیری نمی‌کند/اخراج تعدادی از نیروهای شرکتی شبکه بهداشت/دستگاه سی تی اسکن جدید وارد شهرضا می شود

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: واکسن آنفولانزا از همه انواع بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی شدید پیشگیری نمی‌ کند بلکه از دو سوش شایع در سال قبل پیشگیری می کند.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

در آمار بیکاران با اداره کار اختلاف داریم

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: بر اساس سرشماری نفوس و مسکن امسال حدود شش هزار نفر بیکار در شهرستان شهرضا وجود دارد، این در حالی است که آمار بیکاران شهرستان بر اساس آمار اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی هشت هزار نفر است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا خبر داد:

پرداخت سهم بیمه کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا گفت: هر یک از کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را استخدام کنند تا ۱۰۰ درصد حق بیمه کارفرما پرداخت می شود.

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مطرح شد؛

تحقق کمتر از ۵۰ درصد از سهمیه اشتغال شهرستان شهرضا

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهرضا گفت: سهمیه اشتغالزایی شهرستان در سال جاری چهار هزار و ۴۷ نفر بوده است که تاکنون یکهزار و ۷۰۸ نفر از سهمیه در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

آخرین اخبار