کارشناس طب سنتی:

تولید خون زیاد در افراد دموی سبب سرخ بودن صورت آن ها می شود/ دموی مزاج ها در ورزش بدنسازی موفق خواهندبود

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه تولید خون زیاد در افراد دموی سبب سرخ بودن صورت آن ها می شود، گفت: این سرخی به صورتی است که گویی خون در صورت آن ها خودش را نشان می دهد.

رییس اداره میراث فرهنگی شهرضا:

میراث فرهنگی هرگز پیمانکاری نداشته است/اظهارات اخیر را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم

رییس اداره میراث فرهنگی شهرضا گفت: اخیراً فردی که خود را پیمانکار میراث فرهنگی معرفی کرده بود اظهاراتی را مطرح کرد که دراین خصوص باید اعلام کنم در کل استان و حتی کشور پیمانکاری به این نام وجود نداردو این سخنان از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

همه طرح ها باید دارای پیوست پدافند غیرعامل باشد

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: لازم است هر اداره در شهرستان حداقل یک طرح در حوزه پدافند غیرعامل داشته باشد، از سوی دیگر ضرورت دارد تا همه طرح هایی که اجرا می شود نیز دارای پیوست پدافند غیرعامل باشند.

دبیر شورای پدافند غیرعامل شهرستان شهرضا:

یک درصد از بودجه ادارات به پدافند غیرعامل اختصاص دارد

دبیر شورای پدافند غیرعامل شهرستان شهرضا گفت:بر اساس قانون، ادارات و نهادهای اجرایی می توانند یک درصد از اعتبارات تملک دارایی خود را در حوزه پدافند غیرعامل هزینه کنند که پیشنهاد می شود بخشی از این اعتبارات به فرهنگسازی مناسب در این زمینه اختصاص یابد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا :

باید از شعارزدگی در حمایت از فرهنگ پرهیز کنیم

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: متأسفانه هیچ اعتباری برای بخش فرهنگ در نظر گرفته نمی شود این در حالی است که همه مسئولان تنها شعار فرهنگسازی و حمایت از فرهنگ را سر می دهند.

در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرضا عنوان شد؛

تجهیز ۴۰ درصد از شرکت های گاز استان اصفهان به کانکس بحران/ ضرورت الحاق پیوست پدافند غیرعامل در طرح ها

یکی از مهمترین سیاستهای شرکت گاز استان اتخاذ تدابیری برای مقابله با بحرانهای احتمالی، ایجاد کانکس بحران در ادارات شهرستانی است که تاکنون ۴۰ درصد از ادارات به این کانکس مجهز شده است.

روزنامه های صبح امروز کشور را در شهرضانیوز ببینید

سرتیتر و صفحه نخست روزنامه صبح امروز کشور را از طریق این رسانه دنبال کنید.

آخرین اخبار