گلایه نماینده شهرضا از بی توجهی مسئولان به هنر سفال/انگار نه انگار شهرضا شهر ملی سفال است

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اینکه حدود هشت ماه از ملی شدن صنعت سفال و سرامیک شهرضا گذشته ولی متاسفانه اقدام خاص و قابل توجهی برای معرفی سفال شهرضا یا حرکت به سمت شهر جهانی انجام نشده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا خبر داد:

تولید سالیانه ۷۵۰ تن عسل در شهرضا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا گفت: این شهرستان با تولید ۷۵۰ تن عسل در سال ، از نظر کیفی در رتبه اول و از نظر کمی در رتبه سوم استان قرار دارد.

معاون اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان:

خشکسالی کشاورزی را در وضعیت بحرانی قرار داده است/حتی اگر بارندگی بشود بحران خشکسالی تمام نمی‌شود

معاون اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: شرایط نامساعد اقلیمی و استمرار خشکسالی در ۱۰ سال اخیر کشاورزی را در معرض نابودی قرار داده است، این در حالی است که حتی اگر بارندگی به حد نرمال برسد باز هم ۵۰ درصد از بحرانهای موجود باقی خواهد بود.

رییس آموزش و پرورش شهرضا:

در حوزه پژوهش های دینی کم کاری شده است

رییس آموزش و پرورش شهرضا ، گفت: پژوهش علمی ارزشمند است اما باید بدانیم در بحث پژوهش های مربوط به حوزه دین کم کاری شده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا:

تأسیس ۶ شرکت دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا ۲۶ واحد پژوهشی و تحقیقاتی وجود داشت که تاکنون شش واحد از این تعداد به شرکت دانش بنیان تبدیل شده اند.

جشن روز حمل و نقل و رانندگان در شهرستان شهرضا برگزار شد/تصاویر

جشن روز حمل و نقل و رانندگان با حضور رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و مسئولان در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزار شد.

روزنامه های صبح امروز کشور را در شهرضانیوز ببینید

سرتیتر و صفحه نخست روزنامه صبح امروز کشور را از طریق این رسانه دنبال کنید.

رییس مرکز بهداشت شهرضا خبر داد:

اپیدمی آنفولانزا در شهرضا تا ۲ ماه دیگر ادامه دارد

رییس مرکز بهداشت شهرضا گفت: اپیدمی آنفلوانزای فصلی از آذر ماه سال جاری آغاز شده و احتمالا تا دو ماه دیگر ادامه خواهد داشت.

دکتر امینی، واقفی که فرهیختگی را به دیگران هدیه کرد

۲۶ اذر سالروز درگذشت محقق و پژوهشگر شهرضایی، دکتر خلیل الله امینی است که در دوران حیات و پس از مرگ خود، فرهیختگی را به دیگران هدیه کرد.

شهردار شهرضا:

دولت به تعهدات خود در قبال حمل و نقل شهرضا عمل نکرده است

شهردار شهرضا ، گفت: بر اساس قانون باید شهرداری، مردم و دولت هریک به نسبت مساوی یک سوم از هزینه حمل و نقل اتوبوسرانی را تأمین کنند اما از آنجا که دولت به تعهدات خود در این زمینه عمل نکرده است شهرداری مجبور است بخشی از این این مبلغ را از مردم دیافت کند.

آخرین اخبار