رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برپایی اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی شهرضا/ پوریا جمالی قهرمان مسابقات شطرنج شهرستان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی پسران شهرستان شهرضا، گفت: در این مسابقات شنای دانشجویی ۱۴ شناگر در چهار ماده ۳۳ متر با هم به رقابت پرداختند.

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا خبر داد؛

جذب پلیس افتخاری در شهرضا

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: پلیس شهرضا به منظور بهره گیری از مشارکت های مردمی در تحکیم و توسعه نظم و امنیت اجتماعی از بین علاقمندان به همکاری از سن ۱۸ تا ۶۵ سال با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا عضو افتخاری می پذیرد.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا خبرداد؛

برگزاری کارگاه آموزش مبارزه با ایدز برای مددجویان کمپ ترک اعتیاد شهرضا/ تکمیل ساختمان پایگاه اورژانس روستای هونجان

رئیس مرکز بهاشت شهرضا گفت: جلسه آموزشی مبارزه با ایدز برای مددجویان کمپ ترک اعتیاد عطش برای رهایی برگزار و راه های پیشگیری از ایدز و مشاوره به مددجویان انجام شد.

کارشناس طب سنتی:

انسان های صفروای از مشاغل سخت و پرهیجان لذت می برند/ سردی و خشکی مفرط عامل اصلی افسردگی از نظر طب سنتی است

کارشناس طب سنتی گفت: یک انسان بلغمی حتی به ذهنش خطور هم نمی کند که از طریق مشاغل سخت مانند رانندگی خودروهای سنگین، امرار معاش کند؛ اما انسان های صفروای از این مشاغل پرهیجان لذت می برند و البته سختی های آن را هم تحمل می کنند.

نماینده ستاد بحران استانداری اصفهان مطرح کرد:

مخالفت سازمان تأمین اجتماعی با بازنشستگی پیش از موعد آتشنشانان

نماینده ستاد بحران استانداری اصفهان گفت: مسئله تعلق گرفتن سختی کار به آتشنشانان در چند سال پیش در مجلس مطرح شد اما متاسفانه با آن موافقت نشد البته از جمله سازمانهایی که مانع تصویب این طرح شده اند سازمان تأمین اجتماعی است.

شهردار شهرضا:

آتشنشانان در صف مقدم تأمین ایمنی شهروندان هستند

شهردار شهرضا گفت: آتشنشانان در صف مقدم تأمین ایمنی شهروندان هستند، هرکجا مردم آتش سوزی را ببینند تلاش می کنند تا خود را از آتش دور می کنند اما آتشنشان در همان شرایط خود را به آتش نزدیک می کند و برایش مهم نیست که آنچه نجات می دهد به چه کسی تعلق دارد.

در کارگاه آموزشی آتش نشانان جنوب اصفهان عنوان شد؛

تجهیزات سازمان آتشنشانی شهرضا فرسوده است

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرضا گفت: یکی از مشکلات این سازمان ماشین آلات ضعیفی است که در اختیار دارد و به همین دلیل لازم است اعتباری برای خرید خودرو جدید و به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی به این سازمان اختصاص یابد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد:

برخورد قاطع پلیس شهرضا با اخلالگران نظم ترافیکی/رانندگان متخلف به دادگاه معرفی می شوند

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: در راستای ماده ۷۲۳قانون مجازات اسلامی و ماده ۲۰ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی وبخش هشتم آیین نامه راهنمایی ورانندگی مقرر است در چارچوب تشدید برخورد با متخلفین در حوزه مسائل ترافیکی، ،موتورسیکلت سوران فاقد گواهینامه وبیمه نامه در سطح شهرستان ،علاوه بر توقیف موتورسیکلت ،راکب به دادسرا معرفی خواهد شد.

نخستین بارش پاییزی در شهرضا قابل اندازه گیری نبود

رییس اداره هواشناسی شهرضا گفت: نخستین مرحله از بارشهای پاییزی در شهرضا به قدری اندک بود که قابل اندازه گیری نبود.

روزنامه های صبح امروز کشور را در شهرضانیوز ببینید

سرتیتر و صفحه نخست روزنامه صبح امروز کشور را از طریق این رسانه دنبال کنید.

آخرین اخبار