سفر مسعود پزشکیان نائب رییس مجلس به شهرضا/تصاویر

نایب‌‌ رئیس اول مجلس شورای اسلامی در سفر به شهر شهرضا از خانه تاریخی شهید مدرس و مرکز سلامت جامعه قائمیه بازدید کرد و سفر خود را با سخنرانی در همایش مجلس و جایگاه قانون در توسعه ملی به اتمام رساند.

کارشناس طب سنتی:

افراد صفراوی اهل تعارف در زندگی نیستند/ ظاهر و باطن صفراوی مزاج ها یک دست است

کارشناس طب سنتی گفت: تعارفات معمول در زندگی افراد صفراوی جایگاهی ندارد و همه چیز را صریح بیان می کنند و اهل مصلحت سنجی نیستند.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرضا:

شهرستان از نظر وجود گسل در وضعیت سفید قرار دارد/ وجود ۳۴۱ هکتار بافت فرسوده در شهرضا

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرضا در رابطه با وضعیت شهرستان در زمینه مقابله با زلزله های احتمالی، گفت: در منطقه دو گسل وجود دارد که گسل های فعالی نیستند و استان اصفهان از این نظر در وضعیت سفید قرار دارد.

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی:

لازم است به ظرفیتهای شهرستان‌های حوزه انتخابیه بیشتر توجه شود

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است به شهرستانهای حوزه انتخابیه توجه ویژه شود و برای حل معضلات مختلفی که در بخشهای گوناگون وجود دارد برنامه ریزی و حمایتهای دولتی ایجاد شود.

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

تصویب کلیات لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در کمیسیون اقتصادی مجلس به تصویب رسیده است و به زودی وارد صحن علنی مجلس خواهد شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی:

مشکل کشور ما نبود عدالت است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل کشور ما در حال حاضر نبود عدالت است و در این زمینه فقط ما مسئولان باید پاسخگوی مردم باشیم.

هفته پژوهش و وظیفه دانشگاه ها؛

کارکرد دانشگاه تنها تربیت افراد متخصص نیست/ لزوم ورود دانشگاه به بحث بهبود استانداردهای زندگی مردم

کارکرد دانشگاه صرفاً تربیت افراد متخصص نیست بلکه این نهاد باید در بهبود استانداردهای زندگی مردم، به ویژه مردم فقیر سهیم باشد. دانشگاه سهم خود را در این مورد با انجام پژوهش و انتقال دانش و کشف روش ها و رهیافت های مؤثر برای حل مسایل منطقه ای و ملی ایفاء می کند.

روزنامه های صبح امروز کشور را در شهرضانیوز ببینید

سرتیتر و صفحه نخست روزنامه صبح امروز کشور را از طریق این رسانه دنبال کنید.

آخرین اخبار