نقد و نظر؛

سیاست یک بام و دو هوای دولت در برخورد با نظام بانکی

شیوه ابلاغ برنامه‌های مالی و اعتباری دولت برای اصلاح وضعیت اقتصادی، رونق تولید و توسعه کارگاه‌های تولیدی و اشتغال زایی بیشتر به بانک ها، به سیاست یک بام دو هوایی می‌ماند که نتیجه نهایی آن چیزی جز استمرار وضعیت اقتصادی موجود نیست.

معاون عمرانی شهرداری شهرضا خبر داد:

معابر شهری شهرضا مناسب سازی می‌شود

معاون عمرانی شهرداری شهرضا، گفت: با توجه به نزدیک بودن فصل سرما و اتمام فصل مناسب برای آسفالت معابر، شهرداری شهرضا عملیات زیرسازی معابر برای پروژه‌های آینده را انجام می‌دهد.

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شهرضا:

ابلاغ تسهیلات کارآفرینی با نرخ ۸ درصد به مناطق روستایی شهرستان

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شهرضا گفت:نرخ سود تسهیلات جدید دولت برای حمایت از اشتغال در مناطق روستایی و محروم ۱۸ درصد است که پنج درصد توسط بنیاد علوی و پنج درصد توسط معاونت توسعه روستایی و هشت درصد توسط متقاضی پرداخت می شود.

رییس اداره کار شهرضا خبر داد:

اختصاص تسهیلات با کارمزد ۶ درصد به کارآفرینان روستایی در شهرضا

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهرضا، گفت: به موجب طرح توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی به کارآفرینانی که قصد ایجاد و یا توسعه مشاغل در مناطق روستایی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت را داشته باشند تسهیلاتی با کارمزد شش درصد اعطا می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

هیچ چیزی از ارزشهای دینی و انقلابی مردم کم نشده است

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: حضور گسترده مردم در مراسم تشییع جنازه شهدا نشان میدهد هیچ چیزی از ارزشهای دینی و معنوی آنها کاسته نشده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا:

اگر گفتار و کردار مسئولان هماهنگ باشد مردم همراه آنها هستند

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت:مسئولان باید به سخنانی که می گویند ایمان داشته باشند و خوشان به عنوان نخستین عمل کنندگان به طرحهایی باشند که مطرح می کنند.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شهرضا خبر داد:

ساخت پارکینگ پازلی در شهرضا

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شهرضا، اظهار کرد: با دو نفر از سرمایه گذاران برای ساخت پارکینگهای پازلی در سطح شهر هماهنگی شده است که با اجرای این طرح بخش بسیار مهمی از معضل ترافیکی هسته مرمزی شهر برطرف خواهد شد.

امام جمعه شهرضا:

مسئولان حل معضل ترافیک را با قاطعیت دنبال کنند

امام جمعه شهرضا گفت: یکی از مهمترین معضلاتی که در حال حاضر در شهر وجود دارد و به عنوان یک منکر مهم باید برای رفع آن چاره اندیشی شود، ترافیک شهری است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا خبر داد؛

تدوین دستورالعمل ۱۰ ماده‌ای برای کنترل ترافیک شهری شهرضا

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا از تدوین دستورالعمل ۱۰ ماده‌ای با همکاری پلیس راهور این شهرستان برای کنترل ترافیک و کاهش ناهنجاریهای ترافیکی خبر داد.

آخرین اخبار