رییس اداره ثبت احوال شهرضا خبر داد:

ثبت بیش از یک هزار و ۶۰۰ واقعه ولادت در شهرضا

رییس اداره ثبت احوال شهرضا، اظهار کرد: در ۸ ماهه سال ۹۶،یکهزار و ۶۳۰ واقعه ولادت ثبت شده است، این در حالی است که در همین مدت ۵۶۶ واقعه وفات نیز در شهرضا ثبت شده است.

رییس اداره پست شهرستان شهرضا خبر داد:

ثبت ۲۳ هزار تقاضای صدور کارت ملی هوشمند در اداره پست شهرضا

رییس اداره پست شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۳ هزار نفر در اداره پست شهرضا برای کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کرده‌اند.

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا:

ظرفیت آرامستان‌های شهر تکمیل است

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: در حال حاضر اموات در پنج محل در شهرستان شهرضا دفن می‌شوند که باید این محل‌ها ثبت شوند، زیرا ظرفیت آرامستان شاهرضا تکمیل شده است و باید مکان جدیدی برای آن جانمایی شود.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

اولویت تأسیس دفتر طلاق در شهرستان با دفترداران شهرضایی است

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: اولویت تأسیس دفتر ثبت طلاق در شهرستان با سردفترداران شهرضایی است اما اگر آنان به انجام این کار راضی نشدند باید فراخوان تأسیس را از بین دفترداران خارج از شهرستان منتشر کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا مطرح کرد:

نبود دفتر ثبت طلاق معضلی در کسب آمار جمعیتی شهرضا

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت:به دلیل نبود دفتر طلاق در شهرضا و نداشتن آمار این معضل اجتماعی با مشکلاتی در شهرستان مواجه هستیم به همین دلیل جلسه‌ای باحضور سردفتران ازدواج در شهرضا برگزار شد که متاسفانه با عدم رغبت آنها برای ایجاد این دفتر مواجه شدیم.

معاون مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان خبر داد؛

دخالت والدین، بیکاری و اعتیاد مهمترین عوامل طلاق در خانواده‌ها/ ۶۰ درصد از طلاق ها در پنج سال نخست زندگی واقع می‌شود

معاون مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: بررسی های آماری نشان می‌دهد اعتیاد، دخالت والدین و بیکاری مهمترین علل ایجاد طلاق در خاواده‌ها است، این در حالی است که ۶۰ درصد از طلاقها نیز در پنج سال نخت زندگی مشترک واقع می‌شود.

کارشناس طب سنتی:

حالت تعادل در مزاج ها باعث طولانی شدن عمر می شود/ مزاج بدن انسان، ترکیبی است

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه بررسی این چهار مزاج اصلی، تکلیف مزاج معتدل را نیز روشن خواهد کرد، گفت: اگر مزاج در حالت معتدل قرار گرفت و آن ماده اصلی که در بدن وجود دارد تامین شد، عمر طولانی خواهد شد.

ستاره طلایی شهرضا در جشنواره ورزشی خواهران بسیج کشور قهرمان شد

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا، گفت: تیم شهرضا با کسب عنوان قهرمانی رشته طناب زنی در جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور خوش درخشید.

آخرین اخبار