مسئول فرهنگی دانشگاه شهرضا:

بسیج دانشجویی تشکل فعال دانشگاه شهرضا است/ فعالیت چهار  نشریه دانشجویی در سطح دانشگاه

مسئول فرهنگی دانشگاه شهرضا گفت: تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه، تشکل فعال دانشگاه است که اعضای آن در عرصه های مختلف فعال هستند و تریبون آزاد دانشجویی و یادواره شهدای دانشجو نیز در هفته گذشته و هفته جاری توسط این نهاد به صورت خودجوش برگزار شده است.

پیمانکار پروژه های میراث فرهنگی:

شهرستان شهرضا هفت میلیارد بودجه مرمتی دارد/ کم کاری مسئولان عامل عدم جذب بودجه های مرمتی

پیمانکار پروژه های میراث فرهنگی با بیان اینکه شهرستان شهرضا هفت میلیارد بودجه مرمتی دارد گفت: متاسفانه به دلیل کم کاری های مدیران میراث فرهنگی بودجه های مرتبط با بحث مرمت میراث فرهنگی در شهرستان جذب نشده است.

کارشناس طب سنتی:

دنیای امروز طب سنتی را پذیرفته است/ بسیاری از مبانی مطرح شده در طب کلاسیک ناجی بشر نیست

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه بسیاری از مبانی که در کشور ما در رابطه با طب جدید مطرح می شد، مبانی ناجی برای بشر نیست، گفت: این ها مبانی است که در آن طرف کشور تهیه شده و به خورد ما در ایران داده می شود.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا:

کارگاه نیازسنجی آموزش سلامت برای شهرستان های جنوب اصفهان برگزار می شود

رئیس مرکز بهداشت شهرضا، گفت: یکی از اقدام های مهم شبکه بهداشت شهرضا یرپایی کارگاه طراحی و نیازسنجی آموزش سلامت جامعه برای کارشناسان سلامت روان مراکز سلامت جامعه و ستاد شهرستان های شهرضا، سمیرم و دهاقان در محل آموزشگاه بهورزی شهرضا بود.

درخشش ووشوکاران شهرضا در مسابقات انتخابی استان/ تیم همت نوین قهرمان لیگ فوتبال شهرضا شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا، گفت: تیم همت نوین در لیگ امسال با عبور از سد حریفان خود، با اقتدار جام قهرمانی لیگ فوتبال بزرگسالان شهرضا را از آن خود کرد.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا خبرداد؛

افت ۱۵ درجه ای هوا نسبت به روز گذشته در شهرضا/ سامانه بارشی فعالی بر روی کشور وجود ندارد

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، گفت: آسمان این شهر، صبح امروز با افت شدید دما مواجه بود و دمای هوا با افت ۱۵ درجه ای نسبت به دیروز به ۱۰.۸- رسید.

مدیر دانشجویی دانشگاه شهرضا:

دانشگاه شهرضا کمبود خوابگاه ندارد/ اعطای وام دانشجویی به دانشجویان هر دو نوبت روزانه و شبانه

مدیر دانشجویی دانشگاه شهرضا، در رابطه با وضعیت خوابگاه های این مرکز، گفت: این دانشگاه در حال حاضر دو خوابگاه خودگردان در اختیار دارد و با مشکل کمبود خوابگاه مواجه نیست.

رئیس دانشگاه شهرضا مطرح کرد؛

لزوم ایجاد بینش سیاسی در بین قشر دانشجو/ استادان باید الگوی عملی، اخلاقی و حرفه ای دانشجویان باشند

رئیس دانشگاه شهرضا در رابطه با وظیفه دانشگاه و اساتید در جهت دادن به جنبش دانشجویی و تعمق به نگاه دانشجویان، گفت: برای کمک به دانشجویان برای حرکت درمسیر انقلابی و آرمان خواهی، استادان باید الگوی عملی، اخلاقی و حرفه ای دانشجو باشند.

آخرین اخبار