‍ رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا:

شورایی موفق است که خود را در معرض نقد رسانه‌ها قرار دهد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: شورایی موفق است که ستون آزاد جراید محلی برایش ایجاد دغدغه کنند، نارضایتی و شکایت مردمی برایش نگرانی و تشویش ایجاد کند و او را به رفع چالش و معضل پیش آمده وا دارد.

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا:

درمورد خدمات میراث فرهنگی عینک بدبینی را کنار بگذارید

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا گفت: فرد یا افرادی که قضیه مرمت بازار شهرضا را بهانه کرده و نسبت به این اداره و مسئولان آن ابراز بی احترامی می کنند، بهتر است عینک بدبینی را از چشم بردارند و اگر انگیزه شخصی ندارند با مراجعه به اینجانب اوضاع اتفاق افتاده را بررسی و سپس نتیجه گیری کنند.

رییس اداره مخابرات شهرستان شهرضا:

چهار نقطه شهر برای اجرای طرح FTTH جانمایی شده است

رییس اداره مخابرات شهرستان شهرضا گفت: چهار نقطه در سطح شهر شهرضا برای اجرای طرح FTTH پیشبینی شده است و منتظر صدور مجوز از سوی شهرداری هستیم تا عملیات اجرایی را آغاز کنیم.

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان:

از همه امکانات موجود برای حل معضلات مخابراتی شهرستانهای حوزه انتخابیه استفاده می‌کنیم

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان گفت: لازم است خدمات مخابراتی مطلوب به شهرستانهای حوزه انتخابیه ارائه شود به همین دلیل از همه امکانات موجود برای رفع معضلات موجود در این زمینه استفاده می‌کنیم.

مدیرکل شرکت مخابرات استان اصفهان:

سه میلیون مشترک تلفن ثابت در اصفهان وجود دارد/ نفوذ ۹۸ درصدی تلفن همراه در استان

مدیرکل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت:در سراسر استان اصفهان پنج میلیون و ۱۷۷ تلفن همراه وجود دارد که توسط دو هزار و ۲۹ سایت موبایل کنترل می شود، این در حالی است که ضریب نفوذ تلفن همراه در استان ۹۸ درصد است.

آخرین اخبار