کارشناس طب سنتی:

امام صادق (ع) مزاج شناسی را یک مرحله از خود شناسی می دانند/ مزاج شاه کلید تشخیص بیماری ها و درمان در طب سنتی است

کارشناس طب سنتی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) در تایید مزاج شناسی، گفت امام صادق (ع) می فرمایند شناخت انسان نسبت به نفسش این گونه است که خودش را با چهار طبیعتش را بشناسد؛ این یعنی امام صادق(ع) یک مرحله از خودشناسی را مزاج شناسی معرفی می کنند.

عضو شورای شهر شهرضا:

کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر سیاست اصلی شورا است/ احداث تقاطع غیرهمسطح چهارراه طالقانی از ترافیک شهری می کاهد

عضو شورای شهر شهرضا با اشاره به اینکه در این دوره از شورا، کاهش ترافیک شهر به ویژه در هسته مرکزی به عنوان استراتژی مهم و قابل توجه اعضا مدنظر قرار گرفته است، گفت: یکی از اقداماتی که در این زمینه در دستور کار شورای شهر قرار گرفته است، احداث تقاطع غیرهمسطح چهارراه طالقانی است.

پس از تحمل سی وسه سال درد و رنج:

جانباز قطع نخاع مهدی سامع به خیل شهیدان پیوست+ جزئیات مراسم تشییع

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا گفت: حاج مهدی سامع پس از تحمل ۳۳ سال درد و رنج جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان شهرضا خبر داد:

پرداخت بیش از ۲۰۰ فقره تسهیلات اشغالزایی به مدجویان بهزیستی شهرضا

رییس اداره بهزیستی شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون از محل ۴۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی شهرستان ۲۹۴ فقره وام به مددجویان پرداخت شده است.

نماینده ولی فقیه در لشکر 8 نجف اشرف:

داعش را در جبهه نظامی شکست دادیم اما تفکر این گروه همچنان باقی است

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما بر شاخه نظامی داعش پیروز شدیم، اما تفکر داعش و تفکری که باعث ایجاد آن شده بود و ۱۳۰ کشوری که حاضر شدند برای رسیدن به اهداف شیطانی خود خون هزاران انسان بیگناه را بر زمین بریزند، هنوز باقی هستند.

سایه سنگین بی توجهی؛

میراث فرهنگی شهرضا قربانی بی مهری مسئولان

صیانت از میراث غنی فرهنگی شهرضا، بارها از سوی مردم و دلسوزان این شهرستان مطرح شده است اما دریغ از آنکه سایه سنگین بی مهری مسئولان استان، بر بلندای میراث گرانقدر تاریخی این خطه، سایه افکنده است.

آخرین اخبار