رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا:

اواخر ماه گذشته استعفا کرده ام/ مسئولان شهری و اداره کل از میراث فرهنگی شهرضا حمایت نکردند

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرضا با بیان اینکه اواخر ماه گذشته استعفای خود را اعلام کرده ام، گفت: هنوز جوابی در خصوص قبول یا عدم قبول این استعفا از سوی مسئولان مربوطه داده نشده است.

کارشناس طب سنتی مطرح کرد؛

توجه طب اسلامی به مزاج روح/ دانشمندان اسلامی اصول طبی بیان شده توسط معصومین(ع) را گسترش دادند

کارشناس طب سنتی با بیان اینکه طب اسلامی مکمل طب سنتی است، گفت: تجربیات علمای اسلامی و تابعین معصومین(ع) سبب شد، اصولی که ائمه اطهار(ع) بیان کردند، اثبات و گسترش پیدا کنند؛ بنابراین یک سری مباحث در کلمات اطبای اسلامی هستند که صریح کلام امام(ع) نیست اما برداشتی از این قواعد کلی است.

سرپرست فرمانداری شهرضا:

حذف تدریجی کشاورزی از فهرست مزیتهای سرمایه گذاری در شهرستان

سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: به علت خشکسالی و کم آبی بر اساس برنامه هایی که از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای آینده شهرستان ابلاغ می شود نیز به مرور کشاورزی از فهرست مزیتهای سرمایه گذاری شهرضا حذف می شود.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرضا:

اجرای طرح آبرسانی متمرکز برای ۱۳ روستای بخش مرکزی شهرضا

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرضا گفت: طرح آبرسانی ۱۳ روستای موجود در حاشیه مسیر شهرضا به آباده به صورت مجتمعی در حال تدوین است که به عنوان یکی از طرحهای بلندمدت در زمینه آبرسانی روستایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

رییس اداره منابع آب شهرستان شهرضا:

۷۴ حلقه چاه غیرمجاز در شهرضا پر شد

رییس اداره منابع آب شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۴ حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان به صورت توافقی پر شده است.

رییس اداره آب و فاضلاب شهری شهرضا:

اگر برای کم آبی شهرضا فکری نشود باید منتظر روزهای سختی باشیم

رییس اداره آب و فاضلاب شهری شهرضا گفت: اگر برای بحران کم آبی شهرضا فکری نشود و همکاری مردم و مسئولان در صرفه جویی در مصرف و صیانت از منابع آبی موجود ایجاد نشود باید منتظر روزهای سختی در آینده باشیم.

ابهام زدایی از یک یادداشت

پیش از این یادداشتی در سایت خبری تحلیلی شهرضانیوز منتشر شد که لازم است برای رفع ابهام از آن مطالبی مطرح شود.

تاثیرگذاری شهرضا و اهمیت انتخاب فرماندار؛

جناح گرایی و رابطه بازی در انتخاب فرماندار شهرضا ممنوع!

نقش تاثیرگذار شهرستان در سطح منطقه و موقعیت مهم شهرضا در جنوب استان، موجب شده است که موفقیت یا عدم موفقیت مدیران شهرستان، نه تنها بر شهرضا بلکه بر کل منطقه جنوب استان تاثیرگذار باشد.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

آسمان شهرضا تا پایان هفته بارانی نخواهدبود/ افزایش میزان بارندگی ها در دی و بهمن ماه

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه هنوز در شهرستان شاهد بارندگی نبوده ایم، خاطرنشان کرد: پیش بینی ها از بهتر شدن وضعیت بارش ها در دی ماه و بهمن ماه خبر می دهند.

نماینده مردم شهرضا خبرداد؛

اختصاص ورودی برای امامزاده شاهرضا«ع» در آزادراه اصفهان-شیراز/ کنارگذر غرب از شهرضا عبور خواهد کرد

نماینده مردم شهرضا با بیان اینکه مدیران وزارت راه به دنبال اتصال آزادراه کنار گذر غرب به کنار گذر شرق هستند، گفت: مسیر جدید را به گونه ای تعریف کرده اند که کنارگذر غرب از کنار شهرضا عبور کرده تا کنارگذر شرق ادامه پیدا نکند.

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا:

تیم شهرضا مقام سوم المپیاد ورزشی روستایی استان را کسب کرد/ آمادگی تیم بانوان شهرستان برای شرکت در مسابقات بسیج کشور

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا گفت: تیم شهرضا مقام سوم نهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی آقایان روستایی استان اصفهان را کسب کرد.

به مناسبت آغاز هفته وحدت بررسی شد؛

هفته وحدت، فرصتی برای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی

مدرس دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام، گفت: هفته وحدت فرصتی را فراهم کرده تا مسلمانان در سراسر جهان با تغییر نگرشی اساسی و بنیادین نسبت به وجوه مشترک خود با یکدیگر گفتگو کرده و برای رفع موارد اختلاف تلاش کنند.

رییس کمیته امداد شهرضا خبر داد:

کمک ۴ میلیارد ریالی مردم شهرضا به زلزله‌زدگان کرمانشاه

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهرضا، گفت: مردم این شهرستان تاکنون کمکهای حمایتی نقدی و غیرنقدی خود به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال را برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه ارسال کرده‌اند.

آخرین اخبار