مسئول فنی کارگاههای تولیدی مرکز توانبخشی شهید مدرس شهرضا خبر داد:

تیم صدف نایب قهرمان مسابقات توانخواهان شهرضا شد

مسئول فنی کارگاههای تولیدی مرکز توانبخشی شهید مدرس شهرضا گفت: تیم صدف از دختران توانخواه مرکز توانبخشی شهید مدرس عنوان نایب قهرمانی مسابقات ورزشی توانخواهان این شهرستان را کسب کردند.

رئیس مرکز بهداشت شهرضا خبرداد؛

برگزاری همایش مبارزه با دیابت در شهرضا/ بیش از یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد در شهرستان معدوم شد

رئیس مرکز بهداشت شهرضا گفت: در طی سه ماه گذشته کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرضا در ساعات اداری و غیر اداری در بازدید مشترک با کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت بیش از یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادغذایی، خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته وغیرمجاز را کشف، توقیف و معدوم کرند.

آن چه درباره بیماری ایدز باید بدانیم/ ۱۷ نفر در شهرضا مبتلا به ایدز هستند

بیماری ایدز شاید برای همه شناخته شده باشد، اما همه با علائم آن آشنا نیستند، بهتر است این بیماری هزاره سوم را بهتر بشناسیم تا بتوانیم با آن به درستی مقابله کنیم.

حاشیه های تجمعات روز گذشته معلمان حق التدریس؛

مدیر آموزش و پرورش شهرضا: اعتراض ها به خاطر برپایی آزمون استخدامی بود

عصر دیروز خبری مبنی بر تجمع برخی از معلمان حق التدریس شهرضا در اداره آموزش وپرورش شهرضا منتشر شد که مدیر آموزش و پرورش شهرضا، علاوه بر توضیح در مورد چرایی اعتراض، از پیگیری درخواست معلمان حق التدریسی خبرداد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا:

مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان پسر شهرضا برگزارشد/ تیم آرتمن قهرمان این سری از رقابت ها

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان پسر شهرضا به مناسبت هفته بسیج و ولادت حضرت رسول اکرم(ص) در سالن شهید طحانی این شهر خبرداد.

آخرین اخبار