معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا:

دانشگاه بهترین مکان برای ارائه تحلیلهای دقیق سیاسی است

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا گفت: دانشگاه باید محلی برای نقد و تحلیل سیاسی و روشنگری افکار عمومی جامعه باشد به عنوان نمونه بحران بزرگ منطقه غرب آسیب و چالشی که در نتیجه حضور داعش بوجود آمد باید در دانشگاه‌ها مورد نقد و بررسی بیشتری قرار بگیرد.

رییس بسیج دانشجویی کشور:

دشمنان خارجی و برخی از افراد داخلی به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب هستند/کسانی که به بیت المال دست درازی می‌کنند خائن به ملت هستند

رییس بسیج دانشجویی کشور گفت: دشمنان خارجی به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب هستند و برخی افراد هم در داخل کشور به این مسئله دامن می‌زنند؛ کسانی که به بیت المال دست درازی می‌کنند خائن به ملت هستند زیرا در راستای اهداف دشمن حرکت می‌کنند.

عضو شورای شهر شهرضا مطرح کرد؛

لزوم استفاده از ظرفیت های بسیج در عرصه های مختلف جامعه/ شهرداری شهرضا به تقویم فرهنگی نیاز دارد

عضو شورای شهر شهرضا گفت: یکی از مواردی که در ماه های گذشته به آن ورود پیدا کرده ایم، مباحث فرهنگی است و خلا بزرگی که در این زمینه با آن مواجه هستیم، نبود یک تقویم فرهنگی در شهرداری است که باید برنامه ریزی های لازم برای تدوین آن صورت گیرد.

رئیس اداره ارشاد شهرضا:

طرح پاییزه کتاب در کتاب فروشی های منتخب شهرضا اجرا می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا، با اشاره به اجرای طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی های منتخب شهرضا، گفت: این طرح هم اکنون در سه کتاب فروشی شهرضا اجرا شده و شهروندان می توانند با همراه داشتن کارت ملی اقدام به خرید کتب مورد علاقه خود همراه با تخفیف کنند.

ویژه دانش آموزان ابتدایی:

جشن روز امامت امام زمان(عج) در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) برگزارشد/ تصاویر

جشن روز امامت امام زمان (عج)، ویژه دانش آموزان ابتدایی در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا برگزار شد.

با حضور 30 دونده؛

مسابقات دوی سرعت انتخابی تیم نوجوانان هیئت ورزش های روستایی شهرضا برگزار شد

رئیس هیئت ورزش های روستایی و عشایری شهرضا، با اشاره به برگزاری مسابقات دوی سرعت انتخابی تیم نوجوانان هیئت ورزش های روستایی شهرضا، گفت: مصطفی علیان در بین ۳۰ شرکت کننده مقام اول را کسب کرد.

رئیس مرکز اورژانس شهرضا خبر داد:

برخورد دو خودرو در جاده شهرضا-مبارکه با شش مصدوم

رئیس مرکز اورژانس شهرضا، گفت: ساعت ۱۹ و دو دقیقه شامگاه دوشنبه دو خودرو پژو ۴۰۵ و آردی در جاده شهرضا به مبارکه با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه شش نفر مصدوم شدند.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی شهرضا خبرداد؛

اعطای ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرضا/ صندوق های قرض الحسنه اشتغال زا در شهرستان افتتاح می شود

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی شهرضا گفت: تا کنون بیش از۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اختیار متقاضیان قرار گرفته که منجر به ایجاد ۲۵۰ عرصه و اشتغال ۳۸۰ نفر شده است.

مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا خبرداد؛

اجرای ۱۸۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان در هفته بسیج/ کارگاه سواد رسانه ای به همت بسیج در فرمانداری شهرضا برگزار می شود

مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: بالغ بر ۱۸۰ عنوان برنامه در طول هفته بسیج به همت پایگاه ها و حوزه های مقاومت در سطح شهرستان اجرا می شود.

نماینده مردم شهرضا در گفت و گوی اختصاصی با شهرضانیوز:

ایجاد بخش جدید در شهرضا به توسعه راه های شهرستانی وابسته است/ کمربندی شهرضا ارتقا پیدا می کند

نماینده مردم شهرضا تعداد شهرها و بخش ها را یکی از پارامترهای فرمانداری ویژه شدن دانست و گفت: برای افزایش تعداد بخش ها در شهرستان باید زیرساخت های لازم فراهم شود که توسعه جاده ها یکی از مهم ترین زیرساخت ها محسوب می شود.

آخرین اخبار