رئیس هیئت بازی های بومی محلی شهرضا خبرداد؛

برگزاری اولین المپیاد ورزشی بازی های بومی-محلی بسیجیان روستاهای شهرضا

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا، گفت: اولین المپیاد ورزشی بازی های بومی محلی بسیجیان روستاهای جنوب شهرضا همزمان با هفته بسیج در شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبر داد؛

درخشش تیم شهرضا در المپیاد ورزشی بانوان روستایی/ هیئت بازی های بومی-محلی شهرضا در استان برتر شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا، از درخشش بانوان شهرستان در نهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان روستایی استان اصفهان، و کسب مقام برتر این مسابقات توسط شهرضا خبر داد.

رئیس اتحادیه نانوایان شهرضا:

نانوایان تا زمان اعلام نرخ های جدید قیمت نان را افزایش ندهند

رئیس اتحادیه نانوایان شهرضا، با بیان اینکه هنوز هیچ افزایش قیمتی به ما اعلام نشده است، گفت: در طول روزهای گذشته بازرسان اتاق اصناف و بازرس خود اتحادیه به تمام نانوایان اعلام کرده اند که حق افزایش قیمت نان تا زمان ابلاغ را نخواهند داشت و بر روند توزیع نان نظارت می کنند.

همزمان با سالروز تشکیل بسیج؛

برگزاری همایش شکوه و اقتدار بسیجیان شهرستان شهرضا/ تصاویر۱

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان همایش بزرگ و حماسی بسیجیان شهرستان شهرضا صبح امروز در سالن ورزشی شهید طحانی شهرضا برگزار شد.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج):

بسیج جهان اسلام تشکیل شده است/دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل اقتدار بسیج شکست خورد

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج)، گفت: در شرایط فعلی شاهد تشکیل بسیج مردمی در سراسر جهان اسلام هستیم، اقتدار این نیرو در کشورهای اسلامی تا جایی بود که دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل آن شکست خورد.

در جلسه علنی شورای شهر شهرضا مطرح شد:

خصوصی سازی تنها راهکار تکمیل پروژه میدان دام شهرضا

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: بر اساس آخرین مصوبه شهرداری برای تکمیل و راه اندازی میدان شهرضا مقرر شد این پروژه با استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی به بهره برداری برسد.

آخرین اخبار