مردم شهرضا به یاری زلزله زدگان شتافتند

رییس جمعیت هلال احمر شهرضا گفت: تیم نجاتگران منطقه جنوب استان به همراه اقدام اهدایی مردمی از جمعیت هلال احمر شهرضا به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شدند.

رییس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان شهرضا خبر داد:

آغاز فرایند برگزاری انتخابات الکترونیکی اتحادیه‌های صنفی در شهرضا

رییس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان شهرضا گفت: برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی شهرستان به صورت تمام الکترونیک آغاز و تا پایان سال انتخابات شش اتحادیه دیگر نیز به این صورت برگزار می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا خبر داد:

اهدای کتاب به کتابخانه‌های مساجد شهرضا در هفته کتاب

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: تلاش می کنیم تا در هفته کتاب به کتابخانه های کانونهای فرهنگی و هنری مساجد به ویژه در مناطق روستایی سرکشی و به آنها کتاب اهدا شود.

معاون عمران شهری شهرداری خبر داد:

جدولگذاری بیش از چهار کیلومتر از مسیر رودخانه‌های فصلی شهرضا

معاون عمران شهری شهرداری گفت: از ابتدای آبانماه سال جاری تاکنون بیش از چهار کیلومتر از مسیر رودخانه شهرضا جدولگذاری شده است.

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان مطرح کرد:

شبکه دامپزشکی شهرضا در ردیف بهترین واحدهای دامپزشکی استان قرار دارد

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به ارزیابی انجام شده جهت معرفی و تشویق شبکه های فعال استان گفت: در این ارزیابی شهرستان های شهرضا، اردستان، سمیرم و فلاورجان دارای بهترین عملکرد بودند.

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا خبر داد:

شورای شهر شهرضا تملک کارخانه نوین را دنبال می‌کند

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: یکی از مواردی که با جدیت از سوی این شورا در حال پیگیری است حل مشکل مالکیت کارخانه نوین است.

آخرین اخبار

تقویم شمسی