رییس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرضا:

مهمترین وظیفه نیروهای اصولگرا کادرسازی انقلابی است

بهرامی، رییس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرضا گفت: مهمترین وظیفه نیروهای اصولگرا آن است که برای کادرسازی انقلابی و جذب حداکثری افراد تلاش کنند.

امام جمعه شهرضا:

اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول پدافند غیرعامل است

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: یکی از مهمترین اصول پدافندغیرعامل اجرای کامل اقتصاد مقاومتی است زیرا در حال حاضر اگر مشکلات اقتصادی کشور حل شود از بزرگترین دستاویز دشمن برای مقابله با نظام جلوگیری شده است.

فرماندار شهرضا:

با افزایش تهدیدات دشمنان اهمیت پدافند غیرعامل بیشتر مشخص شده است

گلابی،فرماندار شهرضا گفت: در شرایط فعلی دشمن همه توان اجرایی خود را برای مقابله با نظام اسلامی به کار گرفته است، با افزایش تهدیدات دشمنان اهمیت پدافند غیرعامل و لزوم اتخاذ تدابیری برای مقابله با آن بیشتر مشخص شده است.

پیام شهروندی(1)

مالکان سگها، از رهاسازی آنها در معابر عمومی خودداری کنند

همه افرادی که دلایل مختلف اقدام به نگهداری سگ می‌کنند، از این پس لازم است جدا از رهاسازی این حیوانات در معابر عمومی خودداری کنند.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان شهرضا:

شهرضا در کمربند بیماری هاری استان قرار دارد

امیری،رییس شبکه دامپزشکی شهرستان شهرضا با بیان اینکه شهرضا در کمربند بیماری هاری استان قرار دارد گفت: باتوجه به تهدیداتی که این بیماری برای سلامت و حیات انسانها دارد باید با قاطعیت با شیوه‌های انتقال این بیماری مقابله شود.

معاون فرماندار شهرضا:

حفظ سلامت مردم مهمترین خط قرمز مسئولان است

داراب، معاون فرماندار شهرضا گفت: حفظ سلامت مردم مهمترین خط قرمز مسئولان اجرایی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان است و باید از همه امکانات موجود در این راستا استفاده شود.

رییس مرکز بهداشت شهرضا خبر داد:

در شهرضا بیماری سالک مشاهده نشده /موارد گزارش شده مربوط به مسافران بوده است

موسوی،رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا گفت: تاکنون هیچ مورد ابتلا به بیماری سالک در شهرضا مشاهده نشده و مواردی که در این خصوص به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند نیز مربوط به مسافرانی بوده که در دیگر شهرضا مبتلا و قصد عبور از شهرضا را داشته‌اند.

آخرین اخبار

تقویم شمسی