نایب رییس اتاق اصناف شهرستان شهرضا:

ضرورت اتخاذ تمهیداتی برای حمایت مالیاتی از اصناف شهرضا

سبزواری، نایب رییس اتاق اصناف شهرضا گفت: باید تمهیدات لازم برای حمایت از اصناف شهرضا در زمینه پرداخت مالیات اتخاذ شود زیرا این اصناف همراه به خوش حسابی و رعایت قانون معروف بوده‌اند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

ایجاد عدالت اقتصادی از اهداف اقتصاد مقاومتی است

محمودی،عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین اصول اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اجرای آن تأکید فرموده‌اند، اجرای کامل قانون مالیاتی با هدف اجرای عدالت اقتصادی در جامعه است.

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان خبر داد:

بخشودگی جرایم مالیات بر ارزش افزوده طلافروشان شهرضا

امیری، مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: ۱۰۰ درصد از جرایم مالیات بر ارزش افزوده صنف طلافروش شهرستان شهرضا بخشیده می‌شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا خبر داد:

اعضای جدید شورای هیئات مذهبی شهرضا معرفی شدند

رهایی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا گفت: پنجمین دوره انتخابات اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان شهرضا برگزار و ۱۰ نفر از اعضای این شورا برگزار شدند.

گازرسانی به شهرک امیرکبیر شهرضا با جدیت پیگیری می‌شود

قرائتی، رییس اداره گاز شهرستان شهرضا گفت: طرح گازرسانی به مناطق پرزان و چغاد در در مرحله طراحی قرار دارد و درخصوص عملیات گازرسانی به شهرک امیرکبیر شهرضا نیز پس از آنکه مراحل قانونی تحویل زمین به اداره گاز شهرستان جهت استقرار تأسیسات گازرسانی از طرف شهرداری انجام شد، سایر مراحل اجرایی این پروژه نیز اجرا می‌شود.

فرماندار شهرضا:

افکار عمومی، بزرگترین دادگاهی است که هر مسئول باید در پیشگاه آن پاسخگو باشد

گلابی،فرماندار شهرضا گفت:افکار عمومی بزرگترین و مهمترین دادگاهی است که هر مسئول باید در پیشگاه آن قرار گرفته و برای هرکاری که انجام داده یا انجام نداده پاسخگو باشد.

امام جمعه شهرضا:

مسئولان اختلافات را کنار بگذارند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: اختلافات مسئولان و در مجموع هرنوع اختلافی در جامعه به انقلاب و منافع مردم آسیب می‌زند، همه افرادی که اختلافاتی دارند باید با مراجعه به قرآن و عترت برای رفع آن اختلافها تلاش کنند.

آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

جان کری؛آیا در تمام کشورهای عربی شما یک سردار سلیمانی دارید؟

خطیب نماز جمعه تهران گفت: سرداران سپاه و افسران ارتش و نیروهای مردمی بسیج ارزش‌های این کشور و نظام هستند؛ اینکه رئیس‌جمهور نادان و بی‌ادب آمریکا نسبت به ملت ایران حرف‌هایی می‌زند از سر حسادت، بغض و دشمنی است.

روحانی در دیدار نخست وزیر عراق:

امنیت عراق در راستای امنیت ایران و منطقه است

رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر مبارزه با تروریسم، تقویت وحدت و انسجام و حفظ تمامیت ارضی عراق، همواره در کنار دولت و ملت این کشور بوده و خواهد بود.

اعلام سامانه رسیدگی به تخلفات مراکز معاینه فنی خودروهای دوگانه‌سوز

حداکثر هزینه معاینه فنی خودرو های دوگانه سوز ۱۸۱ هزار تومان است

پیرو انتشار خبری مبنی براینکه هزینه تست هیدرواستاتیک هرخودروی دوگانه سوز ۶۲ هزارتومان است، تعدادی از پیام‌های دریافتی ایسنا نشان دهنده اعتراض برخی از شهروندان به این هزینه بود و معتقد بودند که هزینه دریافتی از آنها به منظور تست خودرویشان بیشتر بوده است که مدیر امور اجرایی معاینه فنی کشور در پاسخ به این اعتراضات این هزینه را صرفا برای تست هیدرو استاتیک دانست و حداکثر هزینه معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز را ۱۸۱ هزارتومان اعلام کرد .

رییس انجمن مددکاری اجتماعی عنوان کرد؛ 2تیتر پیشنهادی.

نیاز به آموزش «سواد اجتماعی» بیشتر از مدرک تحصیلی! میانگین گفتگو میان اعضای یک خانواده ایرانی؛ تنها ۱۵ دقیقه!

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران، یادگیری آسیب‌های اجتماعی در سنین پایین را بیشتر دانست و علت آن را تحت تاثیر قرار گرفتن جوانان و نوجوانان خواند و گفت: در این دوران بیشتر از خودکشی‌های منجر به فوت، شاهد اقدام به خودکشی به دلایلی همچون تهدید، اعتراض، جلب توجه و ضعف‌ مهارت‌های اجتماعی هستیم.

رهبر انقلاب در دیدار حیدالعبادی:‌

مراقب مکر آمریکایی‌ها باشید و هرگز به آن ها اعتماد نکنید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر عراق فرمودند:‌ باید مراقب مکر آمریکایی‌ها باشید و هرگز به آن ها اعتماد نکنید.

آخرین اخبار

تقویم شمسی