وزیر کشور اعلام کرد؛

آمادگی دولت برای پرداخت حق بیمه کودکان کار

وزیر کشور گفت: یکی از مشکلاتی که باعث می‌شوند بنگاه‌های اقتصادی از فعالیت کودکان خیابانی خودداری کنند پرداخت هزینه بیمه آنهاست که درصورت ضرورت، دولت نسبت به پرداخت آن اقدام می‌کند.

نکاتی پیرامون راهپیمایی اربعین؛

توصیه سرکنسول ایران در کربلا به زنان زائر اربعین

سرکنسول ایران در کربلا گفت به زنانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند، توصیه می‌کنم که از سفر انفرادی بپرهیزند و به صورت دسته جمعی در این راهپیمایی شرکت کنند.

رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش:

مهمترین مسئله کشور معیشت مردم است/ وقتی همه‌چیز بر محور نفت می‌چرخد اقتصاد ناامن است/ قدرت دفاعی کشور به هیچ‌وجه قابل مذاکره نیست

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه امروز یکی از مسائل مهم کشور، اقتصاد و معیشت مردم است، فرمودند: وقتی همه‌چیز بر محور نفت می‌چرخد، اقتصاد ناامن است؛ اقتصاد هم باید امن شود.

رئیس هسته تحقیقات علوم اعصاب شنوایی؛

یک میلیارد انسان در معرض ابتلا به اختلالات شنوایی قرار دارند

رئیس هسته تحقیقات علوم اعصاب شنوایی گفت: ۵۰۰ میلیون نفر در دنیا مبتلا به اختلالات شنوایی هستند و حدود یک میلیارد نفر نیز در معرض ابتلا به این اختلالات قرار دارند.

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای شهر از پروژه های عمرانی/تصاویر

شهردار شهرضا و اعضای شورای شهر به همراه تعدادی از مدیران و معاونت های شهرداری از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و فعالیت های خدمات شهری و پیشرفت کارهای اجرایی آن به صورت میدانی بازدید بعمل آوردند.

فرماندار شهرضا:

آمار بیکاری در شهرضا پایین‌تر از میانگین استانی است

گلابی، فرماندار شهرضا گفت: حدود ۱۰ درصد از جمعیت شهرستان شهرضا بیکار هستند که این میزان کمتر از میانگین استانی است.

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا خبر داد:

مراحل پایانی ساخت و ساز کتابخانه روستای قصرچم

پورخاقان، رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا گفت: کتابخانه نهادی روستای قصرچم مراحل پایانی ساخت و ساز خود را می‌گذراند.

حجت الاسلام باطنی مطرح کرد؛

تقسیم کار اروپا و آمریکا برای افزودن الحاقیه به برجام

جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه رفتار امروز آمریکا علیه کشور پیش تر از سوی رهبر معظم انقلاب هشدار داده شده بود، گفت: قرار است اروپایی‌ها بر حفظ برجام پافشاری کنند و بعد بگویند چون آمریکا برجام را کافی نمی‌داند باید در برجام بازنگری صورت بگیرد و بخش الحاقی پیدا کند.

آخرین اخبار

تقویم شمسی