دادستان عمومی و انقلاب شهرضا خبر داد:

کشف ۲۰۰ گرم مواد مخدر روان‌گردان در شهرضا

محسنی اژیه، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا خبر از کشف ۷۰ کیلوگرم مواد مخدر در یک ماه گذشته در این شهرستان داد و گفت: ۲۰۰ گرم از این مواد مخدر، روانگردانها بودند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی:

به جای عکس یادگاری در کنار پروژه‌ها به واقعیات جامعه توجه کنیم/مردم از مسئولان انتظار خدمت دارند/شفاف سازی رسانه‌ای مهمترین رکن عملکرد مدیران است

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از مسئولان انتظار خدمتی دارند که در نتیجه آن مشکلاتشان حل شود، باید به جای عکس یادگاری در کنار پروژه‌ها به واقعیات جامعه توجه و برای رفع نیازهای مردم تلاش کنیم؛ هر مسئول وظیفه دارد با شفاف سازی رسانه‌ای عملکرد خود را در اختیار مردم قرار دهد.

تجمع مردم شهرضا در محکومیت سخنان ترامپ/ تصاویر

مردم انقلابی شهرضا با حضور حداکثری و وحدت‌بخش، سخنان خصمانه رئیس‌جمهور آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی را محکوم کردند.

امام جمعه موقت شهرضا:

ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده است/ دولتمردان برای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

رهایی، امام جمعه موقت شهرضا گفت: ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده و همین عامل باعث وحشت سران استکبار شده است، دولتمردان برای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا در زمینه اقتصادی نیز تهدیدات دشمن بر کشور اثر نکند.

امام جمعه شهرضا:

ملت ایران جنایات آمریکا را فراموش نمی‌کنند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: ملت ایران هرگز جنایات آمریکا را علیه خود و منافع کشورشان فراموش نمی‌کنند، کارنامه روابط سیاسی آمریکا همواره سرشار از دشمنی با ملت ایران بوده است.

رییس شورای اسلامی شهرستان شهرضا مطرح کرد:

اتحاد مسئولان و نمایندگان مردم مهمترین رکن پیشرفت/باید برای حفظ منافع مردم اختلافات را کنار گذاشت

براهیمی، رییس شورای اسلامی شهرستان شهرضا گفت: مهمترین نیاز کشور در شرایط فعلی اتحاد و همدلی است، نباید انرژی و وقت مسئولان صرف اختلاف افکنی و تضعیف یکدیگر شود، اگر از افرادی که برگزیده مردم هستند حمایت نشود به منافع عمومی آسیب وارد می‌شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان:

شهرضا با معضل حاشیه نشینی مواجه است/اختصاص ۲۰۰ میلیارد برای ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی در استان اصفهان

ابراهیمی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: شهرستانهای کاشان ، شهرضا ، خمینی شهر و نجف آباد با مشکل حاشیه نشینی مواجه هستند به همین دلیل در سال گذشته دولت برای مقابله با آسیبهای حاشیه نشینی و ساماندهی این مناطق اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان تصویب کرد که این میزان امسال به ۲ برابر افزایش می‌یابد.

مدیرکل امور زندانهای استان مطرح کرد:

۳۰ درصد از زندانیان دوباره به محیط زندان باز می‌گردند/مسئولان برای اشتغال زندانیان چاره اندیشی کنند

گرجی زاده، مدیکل امور زندانهای استان اصفهان گفت: ۳۰ درصد از آمار زندانیان مربوط به کسانی است که مجددا به محیط زندان بازگشته‌اند این در حالی است که به زندانیانی که کمک شده به زندان بازنگشته‌اند.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرضا خبر داد:

محمود رستگار، به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرضا معرفی شد

تاکی، مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرضا گفت: دکتر محمود رستگاه به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان شهرضا معرفی شد.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس:

حمایت مردمی مهمترین پشتوانه سپاه است/ترامپ در حقیقت برابر مردم ایران موضع‌گیری کرد/عنصر بیگانه در خلیج فارس آمریکاییها هستند/نقض برجام در حوزه اختیارات آمریکا نیست

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ نمی‌داند که سپاه از ملت ایران جدا نیست، او با سخنان اخیر خود در حقیقت در برابر ملت ایران موضع‌گیری کرد، او درمورد خلیج فارس هم سخنان بیهوده‌ای گفت در حالی که عنصر بیگانه در این منطقه آمریکاییها هستند.

رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرضا خبر داد:

آبرسانی سیار به ۵ روستای شهرضا/ آغاز پروژه کف شکنی چاه شماره دو روستای امین آباد

قاسمی، رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرضا گفت: عملیات آبرسانی سیار به ۵ روستای امین آباد، مهیار، هوک، محمدیه و ماران ادامه دارد.

امام جمعه شهرضا:

اقتدار سپاه امکان هرگونه تهاجمی از سوی دشمن را از بین برده است/اقتدار نظام مرهون نیروهای مسلح است/مسئولان به جای اختلاف افکنی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: اقتدار سپاه همه دنیا را متحیر کرده و این نیرو با تجهیزات نظامی و تسلیحاتی که در اختیار دارد امکان هرگونه تهاجمی را به کشور از بین برده است، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون نیروهای مسلح است؛ مسئولان نیز باید به جای اختلاف افکنی فکری برای حل مشکلات مردم کنند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

مسئولان شهرستان مصوبات وزارت راه درخصوص مسکن مهر را دنبال کنند/آسفالت بخش زیرسازی شده جاده شهرضا مبارکه تا دهه فجر

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است مسئولان شهرستان مصوبات وزارت راه و شهرسازی درخصوص اتمام مراحل ساخت مساکن مهر در تعهد این وزارتخانه را پیگیری کنند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس خبر داد:

اختصاص ۱٫۵ میلیارد دلار برای رونق اقتصاد روستاها

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب بودجه ۱٫۵ میلیارد دلاری برای برای اشتغال و رونق اقتصادی روستاها، گفت: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی باید برای حل معضلات مناطق روستایی تلاش کنند.

رییس شورای اسلامی شهرستان شهرضا:

روستاییان منتظر معجزه نباشند/اتحاد روستاییان و مسئولان برای حل معضلات روستاها ضروری است

براهیمی، رییس شورای اسلامی شهرستان شهرضا گفت:روستاییان نباید منتظر معجزه یا رسیدن امدادهای غیبی باشند، ساکنان روستاها باید خودشان برای حل مشکلاتشان وارد عمل شوند و با همکار هم برای حل آنها تلاش کنند.

  • صفحه 1 از 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

آخرین اخبار

تقویم شمسی