سرویس: فرهنگی ۰۰:۲۳ - دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۲

افزایش احتمال کسب جایزه کن توسط فرهادی

با برگشت اصغر فرهادی به محل برگزاری جشنواره‌ی کن، احتمالا تا ساعاتی دیگر یکی از جوایز اصلی جشنواره ۶۶ فیلم کن به فیلم «گذشته» اهدا خواهد شد. به گزارش نسل بیدار به نقل از ایسنا، اصغر فرهادی که بعد از نمایش فیلمش در روزهای آغازین جشنواره، به پاریس برگشته بود، ساعاتی پیش به شهر کن […]

809750450با برگشت اصغر فرهادی به محل برگزاری جشنواره‌ی کن، احتمالا تا ساعاتی دیگر یکی از جوایز اصلی جشنواره ۶۶ فیلم کن به فیلم «گذشته» اهدا خواهد شد.
به گزارش نسل بیدار به نقل از ایسنا، اصغر فرهادی که بعد از نمایش فیلمش در روزهای آغازین جشنواره، به پاریس برگشته بود، ساعاتی پیش به شهر کن وارد شد و احتمالا در مراسم اختتامیه که کمتر از دو ساعت دیگر آغاز می‌شود، یکی از جوایز اصلی را خواهد گرفت.

این مراسم ساعت ۱۹ و ۳۰ به وقت فرانسه در سالن لومیر کاخ جشنواره آغاز می شود.

اصغر فرهادی، کارگردان ایرانی که برای فیلم «جدایی نادر از سیمین» نخستین جایزه‌ی اسکار را برای سینمای ایران به ارمغان آورد، امسال با فیلم «گذشته» محصول مشترک فرانسه و ایتالیا که برخی از عوامل آن ازجمله علی مصفا – بازیگر – ایرانی هستند، در رقابت جشنواره‌ی کن حضور دارد و نمایش فیلم او با واکنش مثبت رسانه‌ها و منتقدان بسیاری مواجه بوده است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.