سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۱۹ - یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

بر اساس آمارها

هجده میلیون ایرانی عضو فیس بوک هستند

خبرنگاران گوش شنوا و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.

به گزارش نسل بیدار، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت : کارشناسان آمریکا نزدیک به ۲۵ سال قبل تئوری نظم نوین جهانی را بیان کردند و بر اساس آن علت اصلی بروز جنگها را در سطح جهان اختلافات نژادی و فرهنگی معرفی کردند.

قلمکاریان در آیین تجلیل از خبرنگاران در شهرضا ضمن بیان این مطلب افزود :  این کارشناسان تولید اخبار و تحلیل محتوا از طریق رسانه ها را راهکار اصلی برای از بین بردن اختلافات قومی و نژادی عنوان کردند.
وی تصریح کرد : در پشت این تحلیل به ظاهر علمی در راستای تحقق نیات سیاسی غرب  مرز بندی کشورهای شرقی که دارای فرهنگ مشابه بودندبر اساس نقشه ای جدید تغییر کرد و این کشورهای جدید در کنار اروپا و آمریکای متحد قرار گرفتند .
معاون فرهنگی اداره کل ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اذعان داشت : بیان اصطلاحاتی همچون تهاجم فرهنگی ،شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم در سخنان رهبر معظم انقلاب نیز در واقع هشداری برای آمادگی رسانه ها با این اقدام دشمن است .
قلمکاریان گفت : خبرنگاران در خط مقدم جبهه جنگ نرم با دشمن قرار دارند و با تولید فکر و تحلیل اخبار از نابودی فرهنگ ملی پیشگیری می کنند .
وی ضمن تجلیل از جایگاه خبرنگاران اظهار داشت : خبرنگاران گوش شنوا و چشم بینا وزبان گویای مردم هستند که با شجاعت و بی طرفی به انتقال اخبار می پردازند .
قلمکاریان عنوان داشت : مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند و اصحاب رسانه و خبرنگاران با ارائه آرای نوین در راستای اصلاح امور در واقع جوامع را هدایت می کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.