سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۰۶ - چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

معاون عمران شهرداری شهرضا:

بخشی از حاشیه رودخانه سودآباد جدول‌گذاری شد

معاون عمران شهری شهرداری شهرضا گفت: بخشی از حاشیه رودخانه سودآباد به طول ۷۰۰ متر، جدولگذاری شد.

مهندس مهدی طبیبیان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: بخشی از حاشیه رودخانه سود آباد، حدفاصل خیابان ارشاد تا خیابان خکیم نصرالله به طول ۷۰۰ متر جدولگذاری شد.

وی گفت: جدول گذاری محل مذکور در حاشیه رودخانه با هدف زیباسازی و ایمن سازی و جلوگیری از سقوط وسایل نقلیه به داخل رودخانه  با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال انجام شده است.

02221 02224 022223

بهسازی بلوار آیت ا.. طالقانی به عنوان یکی از بلوارهای  ورودی شهر

معاون عمران شهری شهرداری شهرضا گفت: پروژه  بهسازی و نکوسازی بلوار آیت الله طالقانی به عنوان بلوار ورودی شهر از سمت جنوب استان در حال اجرا است.

وی بیان کرد: بهسازی و نکوسازی بلوار آیت الله طالقانی حدفاصل میدان مادر به سمت پل زیرگذر جنوب شهر به طول ۱۶۰۰ متر در حال اجرا می باشد.

طبیبیان افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال شامل ۹۶۰۰ متر مربع اجرای بلوک فرش و پیاده روسازی، مبلمان شهری و محوطه پیست دوچرخه سواری از اسفندماه سال گذشته کلید خورده و با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه به منظور نکوسازی یکی از ورودی های اصلی شهر و همچنین تامین محلی برای اجرای برنامه های دوچرخه سواری و ورزش صبحگاهی در حال اجرا است، ابراز امیدواری کرد که این پروژه تا پایان تیرماه به بهره برداری برسد.     

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.