سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۵۹ - یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

رئیس ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

تکمیل زمین چمن ورزشگاه قدس شهرضا در آینده‌ای نزدیک

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: در آینده نزدیک قول مساعد می‌دهیم که زمین چمن ورزشگاه قدس را به عنوان یک هدیه به مجموعه فوتبال شهرضا ارائه می‌کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، نخستین نشست مدیران و مربیان تیم‌های فوتبال شهرضا به منظور ساماندهی و تبادل نظر با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا به میزبانی هیئت فوتبال در ورزشگاه تختی شهرضا برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا در این نشست با تقدیر از مدرسان و مربیان تیم‌های فوتبال شهرضا که در سال گذشته همکاری همه جانبه‌ای با هیئت فوتبال در امر برگزاری مسابقات داشتند، اظهار داشت: ورزش فوتبال جذابیت بسیاری در بین جوانان و نوجوانان و مردم ورزش دوست کشور دارد.

علی نقی انصاری افزود: فوتبال به عنوان یکی از مهمترین ورزش‌هایی است که می‌تواند با جذب جوانان و نوجوانان با نابهنجاری‌های جامعه مقابله کند.

وی با حمایت از هیئت فوتبال شهرضا با بیان اینکه با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیون ریال چمن ورزشگاه تختی شهرضا بازسازی شد، اظهار داشت: در سال گذشته ۱ میلیارد تومان بودجه ملی برای ورزشگاه قدس شهرضا تخصیص پیدا کرد و ۲ میلیارد ریال دیگر برای اتمام کامل ورزشگاه نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا بیان کرد: در راستای برطرف شدن مشکلات و معضلات سخت‌افزاری ورزشگاه‌های تختی و قدس در آینده نزدیک قول مساعد می‌دهیم و زمین چمن ورزشگاه قدس را به عنوان یک هدیه به مجموعه فوتبال شهرضا ارائه می‌کنیم.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی که در رده‌های سنی پایه حضور فعال داشته باشند به آنها کمک می‌کنیم و مربیان و تیم‌های فوتبال به منظور اشاعه فوتبال و بازگشت این رشته جذاب به قله‌های رفیع استانی و کشوری از هیچ کوششی دریغ نکنند.

محمدرضا رحمتی رئیس هیئت فوتبال شهرضا در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از روند برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال در سال گذشته، رئوس تقویم فوتبال در سال ۱۳۹۵ را ارائه کرد و مدیران و مربیان باشگاه‌های شهرضا با ارائه نقطه نظرات خود برای هرچه بهتر برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال در سال ۱۳۹۵ اعلام همکاری کردند.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “تکمیل زمین چمن ورزشگاه قدس شهرضا در آینده‌ای نزدیک”

  1. پژمان گفت:

    علت برگزارنشدن مسابقات فوتبال درسال ۹۵چیست

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.