سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۲۵ - چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان:

سند افتخار شهرضا علمای بزرگ، فرهنگیان و شهدای این شهر است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه سند افتخار شهرضا علمای بزرگ و فرهنگیان و شهدای این شهر است، گفت: تنها رئیس آموزش و پرورش شهید، شهید زمانی از شهرستان شهرضا است.

به گزارش شهرضانیوز، محمدحسن قائدی‌ها عصر امروز در همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش در شهرضا، اظهار کرد: فرصتی ایجاد شد که امروز در جمع بزرگان تعلیم و تربیت شهرستان شهرضا باشیم.
وی افزود:  بیش از ۸۵ درصد از انتصابات آموزش وپرورش استان در دولت تدبیر و امید وابستگی مستقیم به خانواده ایثارگران دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با تأکید بر اینکه تعلیم و تربیت باید در صدر برنامه همه دولت‌مردان و مجلس باشد، افزود: زمانی در آموزش و پرورش استان بیش از ۶۰ درصد از مدیران کلان آموزش و پرورش از شهرستان شهرضا بودند.
وی با بیان اینکه سند افتخار شهرضا علمای بزرگ و فرهنگیان و شهدای این شهر است، گفت: تنها رئیس آموزش و پرورش شهید، شهید زمانی از شهرستان شهرضا است.
قائدی‌ها با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرضا سابقه خوبی در تاریخ خودش ثبت کرده است، گفت: شهید همت، یک شهید بین‌المللی است و هر کجا که قدم می‌گذاریم آوازه شهید همت شنیده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه امروز آموزش و پرورش شهرضا به پیشکسوتان افتخار می‌کند، اظهار داشت: کار در صحنه تعلیم و تربیت ویژه است و قابل مقایسه با دیگر کارها نیست.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اصفهان با حدود ۸۵۰ هزار دانش‏آموز در یک گستره وسیع درحال فعالیت است، اظهار داشت: استان اصفهان دارای ۶۰ هزار فرهنگی شاغل و ۷۵ هزار فرهنگی بازنشسته است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.