سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۱۸ - چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا:

از همه احزاب و تشکل‌های سیاسی در چارچوب قانون استقبال می‌کنیم

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: از همه احزاب و گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی در چارچوب قانون استقبال می‌کنیم که با رعایت خط قرمزها بدون تهمت و افترا به گروهی به بیان اندیشه‌های خود بپردازند.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی عصر امروز در همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش در شهرضا با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی شهرستان، اظهار کرد: آموزش و پرورش از دیرباز در شهر و دیار ما وجود داشته است و گواه آن فضلا، حکما و عرفای آن هستند که از خود نام نیک و علم به‌جای گذاشتند.
وی افزود: حکیمان فرزانه، زاهد، نصرالله، الهی قمشه‌ای و اسدالله و در عرصه علم پروفسور هدایت پدر علم تغذیه ایران و پروفسور ولندانی گوشه‌ای از افتخارات این شهر هستند.
فرماندار شهرضا گفت: شهرستان علم و فرهنگ و ادب شهرضا با این پیشینه علمی نباید مدیرکل آموزش و پرورش استان آن از شهرستان دیگری باشد.
وی بیان کرد: در حال حاضر نشانه‌های دموکراسی و آزاداندیشی اسلامی در سطح شهرستان شهرضا پدیدار است و نمونه آن برگزاری انتخاباتی بدون شائبه و تخلف در شهرستان بود.
گلابی تصریح کرد: برگزاری انتخاباتی بدون تخلف، شکایت و شائبه، نشانه شعور و فرهنگ بالای سیاسی مردم شهرستان شهرضا دارد.
وی افزود: از همه احزاب و گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی در چارچوب قانون استقبال می‌کنیم که با رعایت خط قرمزها بدون تهمت و افترا به گروهی به بیان اندیشه‌های خود بپردازند.
فرماندار شهرضا با بیان اینکه شهرستان شهرضا دیار مردمانی است که با منطق صحبت می‌کنند، اظهار کرد: نامگذاری یک روز به نام شهرضا بسیار کم است می توان هر روز، پاسداشت مناسبتی را در شهرضا داشت.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.