سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۲۶ - دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرضا خبرداد؛

کسب رتبه ممتاز در پروژه مهر توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرضا

معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرضا گفت: تبدیل سیستم گرمایشی ۲۰ مدرسه به سیستم پکیج از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در سال گذشته است.

به گزارش شهرضانیوز، مرتضی سلطانی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: در طول ۱۴ ماه تصدی مدیریت جدید آموزش و پرورش اقدامات زیادی انجام شده است.

وی با اشاره به کلنگ زنی یک مدرسه در روستای قصرچم، اظهارکرد: در این مدت ۳ واحد آموزشی به کمک خیرین افتتاح شد که بی نظیر است؛ مدرسه روستای قصرچم در ابتدای مهرماه آماده ارائه خدمت رسانی است و یک مدرسه نیز در منطقه سروستان سقف ریزی شد.

معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرضا ادامه داد: کلنگ زنی یک مدرسه در هونجان در سال گذشته انجام شده است و امیدواریم در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

سلطانی گفت: عملیات گازرسانی به مزرعه هنرستان حکیم ناصح انجام شده است و تبدیل سیستم گرمایشی ۲۰ مدرسه به سیستم پکیج از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در سال گذشته است.

وی حجم اقدامات عمرانی را در این ۱۴ ماه را بی نظیر دانست و خاطرنشان کرد: مجموع این اقدامات موجب کسب رتبه ممتاز در پروزه مهر توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرضا شد.

معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرضا با اشاره تاثیری که زیباسازی مدارس در شهر دارد، تصریح کرد: رنگ آمیزی اکثر مدارس شهر و ساختمان مدیریت پس از گذشت سال ها یکی از اقدامات ما در تابستان گذشته بود.

سلطانی نقش مدارس در انتخابات امثال را بسیار مهم ارزیابی کرد و تصریح کرد: مجموع ۹۲ حوزه در شهرضا با کمک آموزش و پرورش تجهیز شدند و ۵۰ مدرسه از مجموع ۲۰۰ مدرسه شهرضا نیز حوزه انتخابیه بودند.

وی با اشاره به مشکلات برخی مدارس شهر، افزود: برخی مدارس شهرضا مانند مدرسه شاهد امام خمینی دارای ساختمان اجاره ای هستند که اکنون وارثان زمین خود را می خواهند اما با توجه به ساختمان سازی اداره در این زمین ها، زمینی به صورت معاوضه از طریق اداره کل آموزش و پرورش در اختیار آن ها قرار می گیرد.

 

 

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.