سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۴۰ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

کلیپ « دو روایت از یک مرد »

ویدئویی دیدنی از نمایشی از دو اتفاق در زندگی سردار شهید سید جمال طباطبایی (ره) که در جریان برگزاری یادواره این شهید ساخته شده است.

علی سلمانی در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: در جریان برگزاری یادواره سردار شهید سید جمال طباطبایی در فروردین ماه سال جاری گروهی از جوانان تنها ۲۰ ساعت قبل از شروع مراسم با ابتکاری جدید اقدام به طراحی نمایش صحنه ای از دو اتفاق در زندگی شیهد طباطبایی با همکاری استودیو شهرضانیوز کردند.

کارگردان نمایش « دو روایت از یک مرد» گفت: یک برداشت از ماجرای سه بار خواستگاری آقا جمال از همسرش و یک برداشت از صحنه یاری رساندن به رزمندگان زمین گیر شده در جبهه روطه که از کتاب های « اشک های ثمین در هجر یاسین » و « خاطره و مخاطره » اقتباس شده بود.

وی با اشاره به اینکه فرصتی برای تمرین هنرمندان نبود و اولین اجرای نمایش در یادواره انجام شد افزود: این نمایش قسمتی از نمایشنامه «یک مرد بی ادعا» بود که قرار است در آینده به روی صحنه آید.

سلمانی با تشکر از سید موسی حسینی برای کمک در ساخت این کلیپ ویدئویی اسامی هنرمندان و نقش آفرینان در این مجموعه را به شرح زیر اعلام کرد.

نادر آقاسی، معصومه احمدی، سید سجاد حسینی، سید محمد امین رضویان، پریسا محمدرضایی، میلاد محمدرضایی, محمدجواد زارع، محسن دهقان، متین تیموریان، حسین رضایی .

برای دانلود با کیفیت پایین با حجم ۴۶ مگابایت کلیک کنید

برای دانلود با کیفیت خوب با حجم ۱۱۱ مگابایت کلیک کنید

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.