سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۰۱ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

مدیر آموزش و پرورش شهرضا:

تعلیم و تربیت ۲۶ هزار دانش‌آموز شهرضایی کاری عظیم است

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرضا گفت: اداره آموزش و پرورش شهرضا مسئولیت تعلیم و تربیت ۲۶ هزار دانش‌اموز را در ۲۰۰ فضای آموزشی بر عهده دارد که همه این عوامل، مجموعه‌ای عظیم و بی نظیر را تشکیل می‌دهد.

به گزارش شهرضانیوز، احمد ملکیان پیش از ظهر امروز در آئین گرامی‌داشت هفته معلم که در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهرضا برگزار شد، اظهار داشت: مبنا و اساس تحول، حرکت، پیشرفت و سعادتمندی هر جامعه در نظام آموزشی و تعلیم و تربیت آن است.

وی افزود: برای دستیابی به پیشرفت، توسعه، سعادت و بالندگی در جامعه باید به آموزش و پرورش که رکن اساسی تعلیم و تربیت نیروی انسانی است توجه و اهتمامی ویژه داشت و برای هر گونه تحول در جامعه و نظام آموزشی باید در وهله نخست به ایجاد انگیزه لازم، عشق به تعلیم و تربیت و همچنین فرا گرفتن علوم و آموزه‌های جدید در بین معلمان پرداخت.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرضا گفت: ارتقاء سطح تعلم و تربیت در منطقه مهم‌ترین رسالتی است که آموزش و پرورش در برابر آن احساس مسئولیت می‌کند.

وی بیان کرد: نامگذاری روز معلم در سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری بیانگر این نکته است که معلمان عزیز، در انجام وظایف خود می بایست همانند شهید مطهری که الگوی مناسبی برای معلمان جامعه است، هم نسبت به خودسازی و هم عشق بهفرزندان این مرز و بوم و کسب معارف و علوم و انتقال آن به نسل های بعدی توجه و تاسی داشته باشند.

ملکیان تصریح کرد: معلمان و کادر آموزش و پرورش شهرستان در هر شرایطی برای آموزش و تربیت دانش‌آموزان تلاش می‌کنند اما این افراد همواره به دنبال ارتقاء سطح تعلیم و تربیت در محیط‌های آموزشی بوده‌اند.

وی گفت: اداره آموزش و پرورش شهرضا مسئولیت تعلیم و تربیت ۲۶ هزار دانش‌اموز را در ۲۰۰ فضای آموزشی بر عهده دارد که همه این عوامل، مجموعه‌ای عظیم و بی نظیر را تشکیل می‌دهد.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرضا افزود: آموزش و پرورش شهرستان، نیروهای متخصص و توانمند بسیاری دارد که در هر موقعیتی تلاش می‌کنند گامی برای افزایش دانش و آگاهی فرزندان ما بردارند.

وی اظهار کرد: معلمان رسالت خطیری در تعلیم و تربیت دانش‌آموزان به عنوان اینده‌سازان کشور بر عهده دارند اما انجام صحیح و کامل این مسئله مستلزم آن است که معلمان، خود را در حوزه مسائل علمی و فرهنگی روزآمد کنند و از آخرین مطالب علمی و آموزشی مطلع باشند.

همچنین بخوانید:

2 دیدگاه برای “تعلیم و تربیت ۲۶ هزار دانش‌آموز شهرضایی کاری عظیم است”

  1. احمدیان گفت:

    با سلام و عرض ادب
    جناب آقای ملکیان من به عنوان یک معلم وقتی بنر سر در مدیریت آموزش و پرورش شهرضا را مشاهده کردم واقعا از این همه سیاست زدگی شما و همکارانتان در مدیریت ……. جناب آقای مدیر شان و منزلت فرهنگیان که شما در راس مدیریت آنها هستید اینقدر کم اهمیت می باشد که به جای نوشتن متنی مبنی بر گرامی داشت مقام معلم و تجلیل از این عزیزان تبریک برنده شدن می گذارید آیا این اداره ………. است یا مجموعه ای برای آموزش و پرورش به دور از جریانات سیاسی اینجانب ضمن تبریک به منتخب شهرضا در مجلس شورای اسلامی به ایشان عرض می کنم به اینگونه …………. اصلا توجه نکرده و در مسیر رسیدن به اهداف والای نظام آموزش و پرورش همان تفکر استقلال را سر لوحه ی عملکرد خود قرار دهند.

  2. احمدیان گفت:

    با سلام و احترام
    مدیریت محترم انتظار می رفت نظرات مخالف را هم به نمایش می گذاشتید…..در نوشته قبل من در خصوص عملکرد آموزش و پرورش هیچگونه توهین و الفاظ ناشایست وجود نداشت ولی شما آن را تایید نفرمودید ….انشاالله در محضر حق بتوانیم پاسخ گو باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.