سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۱۹ - چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان عنوان کرد؛

نماینده باید وامدار مردم باشد نه حزب و گروه

نماینده فلاورجان گفت: ما باید مراقب باشیم تا مجلسی به وجود نیاید که حرف دشمن را از زبان نمایندگان آن بشنویم، در مجلس ششم کسانی بودند که در مقابل رهبری ایستادند.

به گزارش شهرضانیوز، سید ناصر موسوی شامگاه چهارشنبه در مراسم حمایت از حجت الاسلام محمدرضا آقایی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرضا با بیان اینکه شهید مدرس در مقابل رژیم سفاک پهلوی و انگلیس ایستاد، اظهارکرد: امام راحل (ره) زمانی که در مورد مجلس صحبت کنند همیشه از شهید مدرس به عنوان اسوه یاد می کردند.
وی با بیان اینکه شهرستان شهرضا یکی از شهرستان هایی بود که در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشید، گفت: در همه وصیت نامه های شهدا در آن از حمایت از ولایت فقیه و رهبری و دعوت به لزوم حفظ حجاب اسلامی به خانواده خود در آن صحبت شده است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما باید مراقب باشیم تا مجلسی به وجود نیاید که حرف دشمن را از زبان نمایندگان آن بشنویم، همان طور که در مجلس ششم کسانی بودند که در مقابل رهبری ایستادند و هم اکنون نیز برای انتخابات دهم فعال شدند.
وی با بیان اینکه هدف اولیه نماینده مجلس باید حفظ نظام جمهوری اسلامی باشد، تصریح کرد: در انتخابات دوره دهم، بلندگوهای تبلیغاتی انگلستان وارد میدان شدند و می گفتند به فلان شخص و فلان گروه رای بدهید.
موسوی با انتقاد از اینکه چرا انگلستان علنا در انتخابات ما دخالت کند، گفت: این به دلیل دشمنی انگلستان و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی یا اشاره به اینکه نماینده باید وامدار مردم باشد، نه وامدار حزب و گروه، خاطرنشان کرد: اگر نماینده ای وامدار حزب و گروهی بود، مجبور است از آرمان ها و اهداف حزب در مجلس حمایت کند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در استیضاح شیخ الاسلام وقتی بحث پیش آمد، احمدی نژاد دو سه مرتبه می گفت بگویم یا نگویم، سی دی را بگذارم یا نه، اگر نماینده وامدار مردم باشد و ریگی به کفش نداشته باشد، می ایستد.
وی با بیان اینکه مردم شهرضا باید نماینده ای که در مسیر شهید مدرس قدم می گذارد را انتخاب کنند، تصریح کرد: باید از خطه شهرضا نماینده ای همانند مدرس به مجلس برود که بتواند فریاد مردم را به گوش مسئولان برساند.
موسوی بیان کرد: در برنامه ششم با وجود ازدیاد دانشگاه در کشور و کمبود دانشجو، به دنبال اجازه ورود برای دانشگاه های خارجی و احداث شعبه در ایران بودند تا فرهنگ غیراسلامی را بر ما تحمیل کنند.
وی با بیان اینکه کسی که دلسوز نظام است می تواند جلوی این زیاده خواهی ها را بگیرد، اظهارکرد: امشب تنها فرصتی است که فرد اصلح را انتخاب کنیم و بقیه را نیز به انتخاب این فرد و رأی دادن به وی دعوت کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: اگر کسی به مجلس برود که دغدغه رهبری را داشته باشد دیگر نباید رهبری چند سال نگران اقتصاد مملکت باشند.
وی با انتقاد از اینکه واردات آهن با اصول اقتصاد مقاومتی مغایر است، اظهار کرد: آهن که دیگر به صورت قاچاق وارد نمی شود، این آهن را کسانی وارد کردند که به جای منافع کشور به فکر جیب خود هستند.
موسوی با تأکید بر اینکه رکود و واردات بی رویه درحال نابودسازی اشتغال در کشور است، نماینده باید دغدغه اشتغال داشته باشد، بیان کرد: ما در برابر رأیی که می دهیم مسئول هستیم.
وی افزود: نمایندگان نیز در برابر رای مردم مسئول هستند و باید فردای قیامت جواب تک تک این رأی ها را بدهند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.