سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۰۱ - پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

رئیس ورزش و جوانان شهرضا خبر داد؛

راه اندازی اولین خانه ورزش روستایی شهرستان شهرضا در دهستان اسفرجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: اولین خانه ورزش روستایی شهرستان شهرضا در دهستان اسفرجان افتتاح و از طرف هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان تجهیز شد.

علی نقی انصاری در گفت وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به تقدیر از قهرمانان و مدال آوران ورزش های بومی – محلی در روستای امین آباد شهرضا، اظهار کرد: در مراسم جشنی با همکاری هیئت ورزش های روستایی و عشایری شهرستان شهرضا در روستای امین آباد برگزار شد از قهرمانان و مدال آوران ورزش های بومی – محلی تقدیر به عمل آمد و به آنها جایزه و لوح یادبود اهدا گردید.

وی با اشاره به اسامی تقدیر شدگان، افزود: مقام دوم استانی در رشته دال پلان بانوان (۱٫ گل افشان ثاقبی جو ۲٫ زینب رضایی ۳٫ زهره ایزدی  به عنوان مربی، مقام سوم استانی در رشته لی لی بانوان در رده سنی جوانان: مینا ایزدی، مقام سوم استانی در رشته دویدن با گونی در رده سنی  جوانان: شقایق رضاکانلو, مقام اول تیراندازی با تفنگ بادی روستائیان جنوب شهرستان شهرضا: طهمورث رضایی رحیمی، مقام اول دال پلان روستائیان جنوب شهرستان شهرضا: محمد حسین عارف نیا، تیم سه نفره پخت غذا و نان محلی در جشنواره حرکت و برکت استان اصفهان در شهرستان میمه (۱٫ زهرا حاجی میرزاعلیان ۲٫ گل افشان عربلو ۳٫ خدیجه محمد خانی، مقام اول مسابقات والیبال روستائیان شهرضا: تیم وحدت امین آباد، همچنین از مسلم رضایی پور و خانم ها محدثه ثاقبی اصل، زهرا عرب و الناز تیموری به عنوان سرپرستان و مربیان تیمها تقدیر به عمل آمد.

راه اندازی اولین خانه ورزش روستایی شهرستان شهرضا در دهستان اسفرجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: در پی اجرای طرح خانه ورزش روستایی در استان اصفهان اولین خانه ورزش روستایی شهرستان شهرضا در دهستان اسفرجان بهمن ۹۴ افتتاح و از طرف هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان تجهیز شد.

وی بیان کرد: خانه ورزش اسفرجان از زمان احداث تا کنون موفق به تشکیل کلاس های آموزشی در رشته های مختلف من جمله، کلاس رزمی تکواندو با شرکت بیش از  ۶۰ نفر از جوانان و نوجوانان شده است.

0005 0004 0003

انصاری با اشاره به اینکه امید آن می رود با رونق این کلاس ها تحول چشمگیری در ورزش روستاها  ایجاد گردد، تصریح کرد: تأسیس خانه‌های ورزش روستایی یکی از اولویت‌های هیأت ورزش روستایی استان اصفهان است که تا به امروز ۵۵ خانه ورزش روستایی، با همکاری استانداری، فرمانداری، اداره ورزش و جوانان استان اصفهان احداث‌شده است و هدف از این برنامه ترویج فرهنگ ارزش و ورزش در کنار هم است.

برگزاری جلسه ورزش زنان خانه دار در روستای اسفرجان شهرضا

وی افزود: با همکاری خانه ورزش و خانه بهداشت روستای اسفرجان جلسه ای پیرامون ورزش زنان خانه دار در خانه، با حضور دبیر هیئت ورزش های روستایی عشایری شهرضابا هدف این جلسه نهادینه کردن ورزش بین زنان و دختران به منظور داشتن جامعه‌ای شاداب، سالم و بانشاط برگزار شد.

کسب مقام سوم تیم شهرضا در مسابقات کشتی پنج جانبه به میزبانی ایزدخواست

رئیس اداره ورزش و وانان شهرضا گفت: مسابقات کشتی پنج جانبه آزاد در رده سنی نونهالان و خردسالان به میزبانی شهرستان ایزدخواست برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات تیم های ایزدخواست-صفا شهر-دیبید و دوتیم از شیراز- استان فارس و تیم ابرکوه از استان یزد و تیم شهرضا به میزبانی اصفهان شرکت کردند.

انصاری افزود: در پایان تیم شهرضا با مربیگری آقایان مجید گلابی و مهدی آقاسی و به سرپرستی محمود با وفا و با کسب ۱۱۰ امتیاز به مقام سوم بسنده کرد.

وی اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۱۵۰ کشتی گیر در ۱۰ وزن نونهالان و ۱۱ وزن خردسالان شرکت کرده بودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به اسامی مقام آوران تیم شهرضا گفت: در رده سنی خردسال، مقام دوم: مهدیار آقاسی: ۳۰کیلو گرم، آرین طهماسبی: ۴۰ کیلوگرم، محمد افشین: ۳۸ کیلوگرم، نریمان نگهداری پور: ۴۶ کیلوگرم. در رده سنی نونهالان: مقام اول: میلاد قبادی: ۴۲ کیلوگرم، حمیدرضا فاتحی: ۴۲ کیلوگرم، ابوالفضل دهقانی: ۵۳ کیلوگرم، مقام دوم: حسین یوسفی: ۴۲ کیلوگرم، جواد فاتحی: ۳۵ کیلوگرم، مقام سوم: سینا ممتاز: ۳۸ کیلوگرم، رضا فاتحی: ۴۷ کیلوگرم، علیرضا قربانی: ۵۳ کیلوگرم، جواد فاتحی: ۴۲ کیلوگرم، سینا جعفریان: ۶۶ کیلوگرم.

برگزاری مسابقات طناب کشی ویژه آقایان  به مناسبت روز شوراها

وی تصریح کرد: هیأت ورزش های همگانی شهرستان شهرضا به مناسبت روز شوراها یک دوره مسابقات طناب کشی در مکان پارکینگ امامزاده شاهرضا برگزار نمود.

انصاری گفت: این مسابقات با شرکت ۶ تیم ۵ نفره و مجموع وزنی ۴۵۰ کیلوگرم و  با داوری آقایان ابراهیم پارسایی، کوروش دهقان و علی اکبری  برگزار شد و تیم های شرکت کننده عبارتند از؛ بازارچه، سوپر شاهرضا، امید، پیام نور، میلان، مرغ صبا. که در پایان تیم میلان، پایگاه بسیج دانشگاه پیام نور و مرغ صبا به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: اسپانسر این مسابقات لبنیات فرهادی بود که جوایز مسابقات را برعهده گرفت و از طرف هیأت ورزش های همگانی نیز حکم قهرمانی به افراد برتر اهدا شد.

برگزاری اردوی دو روزه دوچرخه سواران شهرضایی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا اظهار کرد: هیأت دوچرخه سواری شهرستان شهرضا با حضور ۱۰ نفر از دوچرخه سواران شهرضایی به مدت دو روز اردوی دوچرخه سواری با شعار “بیایید هوایی پاک و آسمانی آبی را به کودکانمان هدیه کنیم”  برگزار نمود.

وی افزود: برنامه از قمصر به سمت روستای قزآن آغاز شد، پس از رکاب زدن در گردنه ها  و سراشیبی  ها و رسیدن به روستای قهرود در نزدیکی قهرود شب در دامنه کوه مستقر شده و صبح روز بعد ادامه مسیر که کاملاً کوهستانی بود دوچرخه سواران را به سمت ابیانه راهی کرد.

 0002 0001

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.