سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۰۱ - سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

شهردار شهرضا:

کشتارگاه دام شهرضا به بخش خصوصی واگذار می‌شود

شهردار شهرضا گفت: براساس اصل ۴۴ قانون اساسی، کشتارگاه دام شهرضا به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز، رحیم جافری عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهرستان که با هدف سلامتی گوشت شهرستان و بهداشت کشتارگاه برگزار شد، اظهار کرد: نگاه در شهرستان باید متناسب با سیاست‌های کلی دولت باشد و در این راستا باید بخش خصوصی وارد میدان شود.
وی افزود: اصل ۴۴ قانون اساسی که یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری است باید در شهرستان اجرایی شود و از ورود بخش خصوصی باید در پروژه‌ها استقبال کنیم.
شهردار شهرضا با اشاره به بازدید از کشتارگاه شهرضا، گفت: یکی از تمیزترین و بهداشتی‌ترین کشتارگاه‌های دام در استان، کشتارگاه شهرضا است.
وی بان کرد: انتقال گوشت از کشتارگاه تا مغازه‌های قصابی سطح شهر بر عهده شهرداری نسیت اما شهرداری شهرضا این کار را انجام می‌دهد.
جافری با اشاره به مکانیزه شدن شهرداری‌ها، اظهار کرد: جامعه باید براساس اصول الکترونیک و واگذاری کارها به بخش خصوصی اداره شوند.

کشتارگاه شهرضا یکی از کشتارگاه‌های برتر استان است
عضو شورای اسلامی شهر شهرضا در ادامه جلسه با تأکید بر خصوصی‌سازی اقدامات شهرداری، گفت: وظیفه اعضای شورای اسلامی شهر دفاع از حقوق مردم است.
حجت‌الاسلام مصطفی فرزانه افزود: کتارگاه دام شهرضا دارای مشکلات و معضلاتی است و برای شهرداری هزینه‌بر است.
وی با اشاره به اینکه کشتارگاه شهرضا باید استانداردسازی شود، افزود: شورای شهر باید خصوصی‌سازی کشتارگاه را مصوب کند و به شهردار ابلاغ کند.
عضو شورای اسلامی شهر شهرضا بیان کرد: کشتارگاه مکانی است که با خوراک مردم در ارتباط است و باید نظارت بر روی آن افزایش پیدا کند.
وی تصریح کرد: هر زمان مسئولان شهر با همدیگر هماهنگ بودند بازوی نظارت قوی‌تر شده و کیفیت غذایی که به مردم داده می‌شود، افزایش پیدا می‌کند و هر زمان فاصله ایجاد شده راه تخلف بازتر می‌شود.
فرزانه با بیان اینکه بخش خصوصی باید تمهیداتی بیاندیشد تا از وردو تا خروج دام ککنترل شود، اظهار کرد: از نظر تمیزی و نظارتی کشتارگاه شهرضا یکی از کشتارگاه‌های برتر استان است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.