سرویس: اجتماعی ۲۲:۴۲ - یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۲

برگزاری اولین یادبود شهادت مالکوم شباز در اصفهان

انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی با همکاری خانه مشروطه اصفهان برگزار می کند: به گزارش نسل بیدار به نقل از صاحب نیوز: یادواره شهید نوشیعه مالکوم شباز (نوه مالکوم ایکس،‌رهبر مسلمانان آمریکا)؛ با حضور خانم مرضیه هاشمی (ملانی فرانکلین)؛ مجری press TV ، رضا هاشمی؛ دوست شهید مالکوم شباز و اسلام جمال گلزاری از دوستان […]

انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی با همکاری خانه مشروطه اصفهان برگزار می کند:

به گزارش نسل بیدار به نقل از صاحب نیوز: یادواره شهید نوشیعه مالکوم شباز (نوه مالکوم ایکس،‌رهبر مسلمانان آمریکا)؛ با حضور خانم مرضیه هاشمی (ملانی فرانکلین)؛ مجری press TV ، رضا هاشمی؛ دوست شهید مالکوم شباز و اسلام جمال گلزاری از دوستان شهید ماکوم شباز و نماینده سامی یوسف در ایران،برگزار خواهد شد. همچنین این برنامه با پخش کلیپ هایی از شهید مالکوم شباز و آخرین مستند ساخته شده درباره پدربزرگش مالکوم ایکس همراه خواهد بود.

karimi20130204144830913-300x168

زمان: پنج شنبه ۹ خرداد ساعت ۱۴

مکان: اصفهان ، خیابان نشاط،‌کوی چهاردهم ، خانه مشروطه اصفهان

لازم به ذکر است که چندی پیش در صبح پنجشنبه ۹ می ۲۰۱۳ ،  CIA آمریکا ،‌ مالکوم شباز را که قصد سفر به ایران و تحصیل در حوزه علمیه قم را داشت در مکزیک به شهادت رساند. شهادت مالکوم شباز شباهت بسیار زیادی به شهادت ادواردو آنیلی (مولتی میلیاردر ایتالیایی) داشت ، هم از نظر بایکوت خبری و هم از این لحاظ که هر دو مظلومانه مانند اوباش و قاچاچیان در رسانه های غربی معرفی شدند و این سندی دیگراز برخورد غرب با آزادیخواهان و بویژه ترس آنها از نشر اسلام ناب محمدی(صل‌الله‌علیه‌وآله) و جمهوری اسلامی ایران است. انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی که از نزدیک با مالکوم شباز آشنا بوده و سال گذشته برای آوردن وی به ایران تلاش می کرد، این بزرگداشت را با حضور تنی چند از دوستان مالکوم که در جریان جزئیات شهادت او هستند؛ برگزار می نماید. این انجمن از همه آزادیخواهان و حقیقت طلبان برای شرکت در این مراسم دعوت نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.