سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۴۷ - یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵

امام جمعه شهرضا:

دنیای استکبار برای ما کاری انجام نمی دهد/ باید با تکیه بر نسل جوان کارها را عملیاتی کنیم

امام جمعه شهرضا گفت: دنیای استکبار برای ما کاری انجام نمی دهد، باید با تکیه بر توان، قدرت و دانش نسل جوان خودمان کارها را عملیاتی کنیم و مشکلات از این مسیر مرتفع می شود.

حجت الاسلام یعقوبی در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز با تبریک فرارسیدن ایام ایام عید نوروز اظهار کرد: منظور از شعار «اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل» این است که مقدماتی که آماده شده است میدانی و وارد عمل بشود و مردم و دولت با همکاری یکدیگر بر این مشکلات فائق آیند.

امام جمعه شهرضا با تاکید بر اینکه باید به تولید داخل توجه بشود و از افراد کارآمد استفاده کرد، افزود: دنیای استکبار برای ما کاری انجام نمی دهد، باید با تکیه بر توان، قدرت و دانش نسل جوان خودمان و بخش خصوصی کارها را عملیاتی کنیم و مشکلات از این مسیر مرتفع می شود.

حجت الاسلام یعقوبی به موقعیت شهرستان شهرضا در جذب صنایع مختلف در جنوب استان اصفهان اشاره کرد و گفت: شهرضا هم شهر زراعتی است و هم شهر صنعتی؛ اگر آب به میزان کافی باشد زراعت رشد می کند و اگر توان مالی کارفرمایان از جهت تعامل با بانک ها، فرماندار و مدیران اجرایی تامین بشود از نظر صنعتی رشد خواهد کرد.

وی با تصریح بر اینکه اکثر مشکلات کنونی ما ریشه اقتصادی دارد ابراز امیدواری کرد با تعامل دولت و ملت و استفاده از ظرفیت های داخلی، مشکل بیکاری حل خواهد شد و شهرستان شهرضا نیز نقش خود را در اقتصاد مقاومتی ایفا خواهد کرد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.