سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۳۸ - سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

فرمانده انتظامی شهرضا:

با هنجارشکنان چهارشنبه سوری قاطعانه برخورد می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت : پلیس با شادی مردم بدون تعرض به حقوق دیگران، موافق است و در غیر اینصورت با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می کند.

به گزارش شهرضانیوز، سرهنگ حمید امیرخانی به مناسبت فرارسیدن چهارشنبه آخرسال، در پیامی از عموم خانواده‌ها خواست تا برای پیشگیری ازهرگونه آسیب و حادثه تلخ، بر رفتار فرزندان خود نظارت کامل داشته باشند.
سرهنگ امیرخانی در این پیام خاطرنشان کرد: نگاه نیروی انتظامی به مراسم چهارشنبه آخر سال امنیتی نیست ولی این مراسم سنتی باید به نحوی برگزار شود که مخل امنیت و آسایش مردم نباشد.
وی توصیه کرد : شهروندان در چهارشنبه آخرسال حضور پلیس را در کنار خود احساس وهشدارهای پلیس را جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با هشدار به فروشندگان مواد محترقه و تمامی افرادی که ممکن است درصدد ایجاد ناامنی در این شب باشند، گفت : بی نظمی و قانون شکنی و ایجاد مزاحمت برای دیگران در هیچ آئین و فرهنگی پذیرفته نیست.
سرهنگ امیرخانی تصریح کرد : افرادی که در چهارشنبه آخرسال دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت به سر می برند.
وی به جوانان و نوجوانان توصیه کرد : سلامتی خود و خانواده را به آتش نسپرده و با حوادث تلخ به استقبال سال نو نروند.
سرهنگ امیرخانی از تمام اقشار و دستگاه ها و سازمان هایی که به شکلی در کاهش حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه آخرسال با پلیس مشارکت و همراهی دارند به ویژه رسانه های گروهی، قدردانی و بر تقویت این همکاری ها تاکید کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت : شهروندان برای اینکه هم خودشان و هم فرزندانشان از حوادث تلخ چهارشنبه آخرسال مصون بمانند، لازم است به نکات زیر توجه کنند:
* فرزندان خود را از خطرات مواد منفجره و آتش زا آگاه نموده و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارید.
* به فرزندان تاکید کنید از برافروختن آتش، تجمع و ایجاد راه بندان در معابر پرهیز کنند.
* رفت و آمد و لوازم شخصی فرزندان را به طور غیر محسوس کنترل نمایید.
* از انداختن مواد منفجره، قوطی های دربسته کوچک گاز و ظروف تحت فشار به داخل آتش که منجر به انفجار شدید می شود، خودداری کنید.
* از نگهداری مواد متحرقه و ساخت وسایل آتش بازی توسط فرزندان اکیداً جلوگیری نموده و نظارت بر موضوع را جدی بگیرید.
*در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.
* جوانان و نوئجوانان با حوادث تلخ به استقبال سال نو نروید.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.