سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۴۳ - دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

رئیس صنعت و تجارت شهرضا:

اجاره منزل به مسافران بدون هماهنگی با اماکن در شهرضا ممنوع است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرضا گفت: امسال با هماهنگی اداره اماکن و اتحادیه املاک شهرستان با کسانی که خانه به مسافران بدون هماهنگی اجاره می‌دهند، برخورد می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز، ابراهیم خاتمی عصر امروز در جلیه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان،  اظهار کرد: کمیته خدمات رفاهی همانند سال‌های گذشته برنامه‌هایی را برای عید نوروز و رفاه حال مردم دارد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان با اشاره به اینکه جلسات تنظیم بازار برگزار شده، بیان کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مسافران اصناف آگاه سازی شدند و در این راستا آموزش‌های لازم به آنها داده شده است.
وی با اشاره به برگزاری جلسه بازرسی اتاق اصناف با کسبه ورودی و خروجی شهرستان، تصریح کرد: تلفن ۱۲۴ آماه پاسخگویی به شکایات مردمی در راستای گرانفروشی، کم فروشی است.
خاتمی بیان کرد: امسال با هماهنگی اداره اماکن و اتحادیه املاک شهرستان با کسانی که خانه مسافر بدون هماهنگی اجاره می‌دهند، برخورد می‌شود.
وی با اشاره به برپایی غرفه‌های صنایع دستی در کمپ‌های نوروزی و ستاد اسکان، تصریح کرد: از وضعیت بازار و کسبه آن در این ایام بازرسی به عمل آمده و در بخش تنظیم بازار میوه شب عید کیفیت میوه توزیعی بررسی و مورد تأیید واقع شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرضا بیان کرد: در این ایام با همکاری تعزیرات، دامپزشکی، شبکه بهداشت، اصناف و اماکن از بازار شهر، رستوران‌ها، فراورده‌های خامی و دامی بازرسی تشدید می‌شود.
وی با بیان اینکه طرح‌های نظارتی از ۱۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد، گفت: یک نفر نیرو از اداره اماکن به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات مردمی است.
خاتمی اظهار کرد: طرح نظارتی بر فروشندگان مرغ و ماهی و گز و شیرینی نیز در شهرستان اجرا شده و موظف به نسب قیمت هستند.
وی با اشاره به همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده با این اداره در گشت‌ها و بازرسی‌ها، افزود: در این ایام همچنین بر نانوایی‌های سطح شهر نظارت بیشتر می‌شود.
۴۰۰ کلاس درس آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است
معاون پشتیبانی آموزش‌ و پرورش شهرضا در ادامه جلسه اظهار کرد: ستاد اسکان مسافران آموزش‌وپرورش شهرضا قبل، حین و بعد از اسکان اقداماتی را انجام می‌دهد.
مرتضی سلطانیان افزود: از مدارس شهرستان بازدید به عمل آمده و کمبودها و نواقص برطرف شده و امسال ۵۰ مدرسه با ۴۰۰ کلاس درس آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.
وی بیان کرد: امسال امکان رزرو اینترنتی فراهم شده و بهترین و در دسترس‌ترین مدارس برای اسکان در نظر گرفته شده است.
معاون پشتیبانی آموزش‌ و پرورش شهرضا تصریح کرد: هیچ نگرانی برای اسکان مسافران نوروزی نیست و خانه معلم شهرضا براساس نرخ مصوبه کشوری با قیمت مناسب در اختیار مسافران قرار می‌دهد.
سلطانیان گفت: امسال نیز در روستاهای امین آباد، مهیار و اسفرجان نیر مدارسی برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده است.
پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.