سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۱۵ - پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

برای ششمین سال متوالی

اعزام اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرضا به مناطق محروم

اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی در بخشهای فرهنگی – عمرانی به روستاها و مناطق محروم شهرستان شهرضا اعزام خواهند شد .

به گزارش نسل بیدار، مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرضا اظهار داشت : اردو های جهادی بسیج دانشجویی از برنامه ها شاخص و اصلی بسیج است که بعد از تعطیلی دانشگاهها  و در فصل تابستان با موضوع محرومیت زدایی در روستاها اجرا می شود.
شریفی گفت : دانشجویان به صورت داوطلبانه در این طرح ثبت نام می کنند و باتوجه به نوع توانمندی و تخصص آنها در گروههای جهادی تقسیم بندی می شوند .
وی تصریح کرد : فعالیتهای این گروهها شامل کارهای عمرانی – فرهنگی – پزشکی و مشاوره و غیره است .
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا اذعان داشت : این گروهها طبق زمانبندی قبلی و همچنین بر اساس اطلاعات به دست آمده از روستاهای شهرستان به مناطق محروم اعزام می شوند .
شریفی افزود : امسال ۴۵ نفر از دانشجویا در غالب سه گرو ۱۵ نفره تحت عنوان گروههای شهید بی غم و شهید پایان ویژه خواهران و گروه شهید پارسایی ویژه برادران به مناطق هدف اعزام  خواهند شد .
وی عنوان کرد : نخستین گروه جهادی در غالب یک گروه ۱۵ نفره خواهران از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال به روستای کهرویه اعزام شدهند که فعالیتهای فرهنگی این گروه تا ۱۵ ماه مبارک ادامه داشت .
 مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا گفت : گروه برادران نیز از ابتدای شهریور ماه جهت کارهای عمرانی وگروه دوم خواهران نیز از ابتدای شهریورماه به روستای قصرچم اعزام خواهند شد .
شریفی تصریح کرد : استفاده روستاییان از امکانات و برنامه های بسیج دانشجویی کاملآ رایگان بوده و تمامی هزینه ها را سازمان بسیج مستضعفین تقبل خواهد کرد .
وی ضمن قدر دانی از همکاری های گسترده دانشگاه پیام نور شهرضا افزود : روستاهای اسفرجان ، هونجان، امین اباد،بوان،دهک،مسینه،قصرچم،اسلام اباد،خمینی اباد،سولار،ولندان، از جمله مناطقی بوده اند که تاکنون تحت پوشش خدمات اردوهای جهادی قرار گرفته اند .

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.