سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۲۳ - یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴

ویژه برنامه رادیویی انتخاب دهم / حجت الاسلام دکتر آقایی ۲

ویژه برنامه رادیویی انتخاب دهم جهت آشنایی شهروندان شهرستان های شهرضا و دهاقان با نامزدهای انتخابات در فضایی صمیمی، صریح و شفاف منتشر شد.

به گزارش شهرضانیوز، واحد رادیویی پایگاه خبری شهرضانیوز به منظور فراهم آوردن بستری مناسب جهت آشنایی شهروندان حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و دهاقان با نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام به تولید برنامه رادیویی انتخاب دهم نموده است.

از همه نامزدهای حوزه انتخابیه شهرضا، دهاقان، منظریه و گلشن جهت حضور در این برنامه دعوت شده است.

این برنامه قسمت دوم از گفتگو با حجت الاسلام دکتر آقایی ، شامل بررسی وضعیت سیاسی شهرضا و دهاقان،  بررسی عملکرد دولتمردان، برجام و تحولات پسابرجام، وضعیت معیشتی و فرهنگی اجتماعی مردم شهرضا و دهاقان، حوزه بهداشت و درمان ، مشکلات شهرک رازی و اشتغال جوانان می باشد.

لازم به ذکر است قسمت نهایی صحبت های حجت الاسلام محمد رضا آقایی در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

دانلود قسمت دوم برنامه رادیویی انتخاب دهم حجت الاسلام دکتر آقایی با کیفیت خوب

دانلود قسمت دوم برنامه رادیویی انتخاب دهم حجت الاسلام دکتر آقایی با کیفیت متوسط  

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “ویژه برنامه رادیویی انتخاب دهم / حجت الاسلام دکتر آقایی ۲”

  1. بسیجی گفت:

    پس از سلام و درود بر رهبر انقلاب و سلام بر حجت الاسلام دکتر آقایی, ما بسیار خوشحال شدیم که انشاالله شما نماینده مجلس می‌شوید, جناب دکتر پس از ورودتان به مجلس از شما می‌خواهیم که حق ما رزمندگان و پاسداران انقلاب دفاع کنید ما برای انقلاب و حکومت اسلامی جان دادیم نگذارید انقلاب به دست مشتی خودفروخته و فرومایه بیفتد ما فقط اجرای قوانین اسلامی را می‌خواهیم, اسلام پیروز است و کسانی که ادعای اسلام می‌کنند و خون شهدا و تلاش رزمندگان و پاسداران انقلاب را هدر می‌دهند, شکست خورده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.