سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۰۰ - پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

استاد حوزه علمیه :

امروز افراد انقلابی باید ویژگی‌های اساسی انقلاب را در وجود خود زنده کنند

استاد حوزه علمیه گفت: امروز افراد انقلابی و حزب اللهی باید ویژگی‌های اصلی و اساسی انقلاب را در وجود خود زنده کنند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام علی فاتحی، ظهر امروز در مراسم راهپیمایی مراسم ۲۲ بهمن در شهر منظریه شهرضا، اظهار کرد: امام راحل (ره) بنیان‌گذار بزرگترین و مؤثرترین تحولی بود که در طول تاریخ با محوریت اسلام و تشیع ایجاد شده بود.
وی تصریح کرد: امام راحل(ره) در بدترین شرایطی که حکومت ستم شاهی با ظلم و تعدی به مردم زمینه بروز و وقوع هرگونه تحولی را مسدود کرده بود، برای نجات دین و معارف الهی قیام کردند.
استاد حوزه علمیه بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران با توجه به مبانی توحیدی و ایمانی خود در تمامی عرصه‌ها و اصول اساسی خود به پیروزی رسیده و همه شاهد ترویج تفکرات الهی آن هستیم.
وی گفت: انقلاب اسلامی ایران حکومت فرعونی طاغوت زمان را در هم شکست و مبانی تفکر لیبرالی و ضد دینی حکومت پهلوی را فر ریخت.
حجت الاسلام فاتحی افزود: امروز افراد انقلابی و حزب اللهی باید ویژگی‌های اصلی و اساسی انقلاب را در وجود خود زنده کنند، یک انقلابی واقعی نفوذناپذیر است در برابر دسیسه های دشمن ایستادگی می کنند.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی پدیده‌ای الهی مبتنی بر انوار جلاله خداوندی است که ضامن حفظ و بقای دین است، کسانی که در جماعت‌ها و جلسات خود به دنبال حفظ مبانی انقلاب نیستند افرادی نادان و ضعیف هستند و باید از نظر روحی و عقلی و مبانی استدلالی به آن ها کمک کنیم.
فاتحی گفت: اسلام بر دشمن شناسی و شناخت موقعیت های حساس تأکید می کند، انقلاب اسلامی ایران بر اساس آموزه های قرآنی شکل گرفته و بر اساس همان اصول در حال رشد و توسعه است اما دشمنان برای جلوگیری از گسترش تعالی آن همواره در صدد کارشنی هستند.
وی اسرائیل و آمریکا را مهمترین مظاهر شرک و کفر و استکبار در جهان برشمرد و افزود: این کشورها بر اساس منطقی که شیطان به آنها القا کرده است، در صدد تجاوز به حقوق سایر انسان ها و ملت‌ها هستند.
حجت‌الاسلام فاتحی اظهار کرد: اسرائیل به عنوان بزرگترین قدرت شیطانی و فاسد جهان به هموراه آمریکای جنایت کار در افراد پوچ و بی اساس خود، سودای حکومت بر مردم همه مناطق عالم را پرورش می دهند ولی اقدام الهی امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب مانع موفقیت آنها شد.
وی بیان کرد: ایدوئولوژی مستکبران جهان بر اساس استعمار و استثمار توده های مردم و جوامع قرار دارد، این کشورها بدون آن که به چیزی جز منافع خود فکر کنند، به دنبال فساد و تباهی در جهان هستند.
حجت الاسلام فاتحی گفت: خلق و خوی فرعونی قدرت‌های استکباری جهان مانع از پذیرش سخن حق از سوی آنها می شود، این قدرت‌ها همان منطقی را در برابر قول خداوند به کار می‌برند که مستکبران بزرگ تاریخ نظیر فرعون به کار می بردند.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با طرح نظریه خداباوری و خدامحوری در برابر نظریه الحادی استعمار و استکبار، برای نجات محرومان و مستضعفان جهان تلاش می کند.
حجت‌الاسلام فاتحی گفت: امام راحل (ره) مهم ترین تحول قرن، یعنی انقلاب اسلامی ایران را رهبری کردند.
بر اساس این گزارش، مراسم راهپیمایی گرامی داشت یوم الله ۲۲ بهمن در شهر منظریه با محوریت شهرداری منظریه و حوزه مقاومت بسیج امام خامنه‌ای (مدظله) و هیئات مذهبی و اقشار و صنوف مختلف مردم برگزار شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.