سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۳۰ - پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا مطرح کرد؛

تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا گفت: در مراسمی مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا، تودیع و معارفه شد.

به گزارش شهرضانیوز, مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجوئی شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور ریاست، معاون فرهنگی دانشجوئی، فرمانده بسیج دانشجوئی شهرضا، معاون هماهنگی بسیج دانشجوئی استان اصفهان، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا و جمعی از دانشجویان عضو بسیج دانشجوئی برگزار شد.
در این مراسم که در سالن کنفرانس دانشکده داروسازی برگزار شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و گرامی داشت سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب به میهن اسلامی ایران اظهار کرد:در شرایط فعلی که جامعه و خصوصاٌ جوانان کشورمان ناجوانمرادانه در معرض هجمه فکری، عقیدتی و اخلاقی دشمنان ایران و اسلام قرار گرفته اند، ضرورت بسیج دانشجوئی و فعالیتهای خالصانه بسیج بیش از هر زمان احساس می شود.
علی شریف زاده وظیفه بسیج دانشجوئی را روشنگری دانشجویان در اجرای منویات مقام معظم رهبری در بصیرت افزائی جوانان دانست و افزود: بسیج با افشا کردن اهداف سوء دشمن می تواند همچون گذشته نیروی تقویت کننده نظام جمهوری اسلامی باشد و با جلب اعتماد دانشجویان تکیه گاه آنان در شرایط سخت باشد.
معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه نیز در این مراسم گفت:بسیج دانشجوئی و دانشجوی بسیجی باید بر سه مولفه خط سیاسی ، شم سیاسی  و اطلاعات سیاسی تامل و تجزیه و تحلیل صحیح داشته باشد.
عبدالرضا باقی بیان کرد:دانشجوی بسیجی نباید بر خط سیاسی خاص تاکید و تعصب داشته باشد و همواره مدافع نظام ، راه شهیدان و خط امام و رهبری باشد و در جهت توسعه شم سیاسی خود تلاش نماید و اطلاعات سیاسی را از منابع موثق و پایگاههای حافظ نظام دریافت کند.
در پایان این مراسم از زحمات و خدمات سجاد عباسی به عنوان مسئول قبلی بسیج دانشجوئی قدردانی و رضا اسماعیلی دانشجوئی مهندسی کشاورزی- صنایع غذائی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا معرفی شد.
basij
پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.